Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűn (a római katolikus hit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn (a római katolikus hit szerint)?

Figyelt kérdés

Bűn-e az ha olyan nőket nézek akinek felsőteste meztelen de deréktól lefele van rajta ruha?

Nem ébreszt bennem vágyakat,semmilyen tettleges bűnre sem ösztönöz csak jó nézni.

itt van a példa amiről írtam


[link]



2012. aug. 15. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
én ugyan nem vagyok vallásos, de ez (szerintem) nem számít annak. inkább a házasság előtti szex.
2012. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem bűn a római katolikus hit szerint.Én görög katolikus voltam,és nekünk elsőáldozáskor azt is mondták,hogy még a lányok kilógó bugyiját sem szabad nézni.-.-

Máég ha nem is ébreszt benned vágyakat,szerintem akkor is bűn.Bár szerintem ez hülyeség,csak az egyház szerint bűn.

2012. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nem bűn, de ez a csaj képen nagyon beteg...valami egészségesebb nőt is nézegethetnél. :)
2012. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez nem bűn! igazán ízléses képeket nézegetsz, isten büszke lehet rád!
2012. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ami neked jó érzés az nem bűn :)

nyugodtan nézegess ilyen képeket vagy hasonlókat mert ez a "természetes"

2012. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utána lehet olvasni, hogy a római katolikusok miket bűnöztek, és hány embert öltek meg régen. Úgyhogy szerintem nézheted őket deréktól lefelé is ruha nélkül nyugodtan.
2012. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem bűn mert ez a nő annyira ocsmány hogy nem hiszem hogy bárkiben is szexuális vágyat indítana XD
2012. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy úgy igazából?Úgyis a pokolra kerül mindenki,aki akár csak 1szer lopott valamit kiskorában,és nem gyónta meg,és egy pedo pap nem oldozta fel,vagy keveset rakott a perselybe.1 bűnnél több vagy kevesebb,nem számít.
2012. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
valami szebbet is találhattál volna,ennél a léghajómellűnél..
2012. aug. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"ami neked jó érzés az nem bűn :)"


Ezzel azért vitatkoznék.. ha valakinek jó érzés pl. embereket ölni, akkor mi van? :D


A kérdést illető dolgot én sem tekintem bűnnek.


Bár nem vagyok vallásos, sem teológus, de a római katolikus vallás viszont - szerintem - bűnnek tekinti az ilyesmit.


Nem mintha számítana.. mivel több, mint egy olyan vallás van a Földön, ami azt hirdeti, hogy ha nem az ő istenében hiszel, akkor a pokolra jutsz, és mivel nem hihetsz egyidejűleg több istenben, ezért nyilvánvalóan mindenki pokolra jut :D

2012. aug. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!