Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bosszúból lefeküdt a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszúból lefeküdt a legjobb barátommal! Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Volt egy csaj,akit csak nyári kalandnak szántam,viszont ő többet akart volna,járni velem.De mivel láttam,hogy elég sok pasinak tetszik,inkább nem erőlködtem.A legjobb barátommal régóta ismerik egymást,tetszett is a srácnak jó ideig.Most,hogy otthagytam és a legjobb barátom még ott maradt 2 hétig nyaralni,lefeküdt vele.Attól tartok,össze is jönnek,elmond a csaj minden tuskónak a hátam mögött,és a hülyeségem miatt elvesztem a legjobb barátomat.Ő megint beleesett a lányba,és szerintem a lánynak is végig tetszett egy kicsit ő.Mit tegyek?Szedjem szét őket?Küldjek rájuk valakit?Mi legyen?

2012. aug. 15. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őket békén.Neked nem kellett a csaj, a barátodnak meg igen,ennyi.Ha továbbra is jófej és normális vagy a haveroddal,nem hiszem,hogy ellened tudja fordítani egy csaj.Amúgy meg miért tenne ilyet a lány?Neki már az a srác kell,nem te.
2012. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 ASOT ***** válasza:
100%

Te elhalasztottad, ő pedig nem.

Hagyd inkább a fenébe.

2012. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne gonoszkodj
2012. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 legly ***** válasza:

Hagyd hogy az élet vezesse őket tovább..


Legyenek boldogok, ha te úgy tervezted, hogy csak nyárra kell, akkor ne foglalkozz velük, elhiszem hogy szar érzés meg minden, de akkor inkább keress mást. Am meg a csaj egy ringyó..vagy ku.rva??O.o Ki tudja =DD


Ha van valami privátba kérdezz.


Üdvözlettel

Legly

2012. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Évike147 ***** válasza:
Hát egyikkel sem jutsz előrébb. inkább próbálj meg továbblépni, most egy darabig ne keresd a barátodat sem, hagyd hogy lecsituljanak a dolgok, aztán keresd meg a barátodat és beszéld meg ezt vele. Ha tényleg nagyon jó barátság volt a tiétek akkor nem érdemes feláldozni egy ilyen ügy miatt.. Ráadásul ha a hátad mögött fújna is rád a lány és a barátod ezt szó nélkül tűri és elviseli, nem is igazi barát. Úgyhogy legyél türelmes, várj egy kicsit és próbáld megbeszélni vele a történteket és ma úgy érzitek működne a barátságotok akkor egy esélyt megér..
2012. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,a legjobb barátomról is mi a fenét gondoljak,rögtön utána jött az sms,hogy te haver,én olyat szexeltem az éjjel az xynal,meg hogy ő mennyire tud,mennyire jó volt...Én nem feküdtem le a csajszival,csak orál volt (sajnos),és megesz az indulat h lenyúlta előlem...
2012. aug. 15. 18:23
 7/16 anonim ***** válasza:

Mikor ott volt a lehetőség nem kellett. Most pedig, hogy továbblépett azon gondolkodsz hogyan kéne keresztbe tenned neki?

Miért gondolod, hogy bosszúból feküdt le a barátoddal? Hiszen...magad írtad, hogy régóta ismerik egymást, és tudtoddal tetszenek is egymásnak.

Nem hinném, hogy a barátod emiatt szembefordulna veled. Ha meg mégis, akkor nem volt igazi barát.

A csajt felejtsd el szerintem, már csak a haverod érzelmeinek tiszteletben tartása végett is, és ha összejönnek, nem kell ezt neked szeretni...de ne is próbáld megakadályozni a boldogságukat!

2012. aug. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mellesleg érthető a csaj is..inkább azzal a sráccal bújt ágyba, akiről feltételezte, hogy a továbbiakban is számíthat rá, pl. egy kapcsolatban...és nem csak egy kalandnak nézi..majd miután megvolt neki, ott hagyja a p*csába...
2012. aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De ti ezt megcsinálnátok a legjobb barátotokkal?
2012. aug. 15. 18:32
 10/16 anonim ***** válasza:
Te megcsináltad, hogy leszopattad magad az egykori (és mostani) szerelmével..
2012. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!