Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 1 hete nem jött meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 1 hete nem jött meg a menstruációm terhes szerintem nem vagyok mert 2 hónapja voltunk együtt a barátommal és akkor is védekeztünk. és nincs semmi jel terhességre. Mit csináljak hogy megjöjjön? Tizenéves lány.

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 14:16
1 2
 1/13 Tóth János Mucsi válasza:
Várj!
2012. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Várj.
2012. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

de terhes bisztos nem lehetek ugye?

csakmert védekeztünk és utána rendesen megjött. csak most késik.

2012. aug. 16. 14:18
 4/13 anonim ***** válasza:
ez ma már a 3. ilyen kérdés egy tizenéves lánytól.Amúgy nem lehetsz terhes.Csak késik
2012. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tóth János Mucsi válasza:
Hány éves vagy? Mert attól még, hogy viszket a nunid, nem biztos, hogy egyből meg kell kérni valakit, hogy vakarja meg...
2012. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, csak késik. Nyilván azért, mert most stresszes vagy, emiatt késöbb jön meg, ez is befolyásolja. Nekem volt, hogy 1 hónap is kimaradt, szóval nyugi. Csak várj.
2012. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszönöm !:D

hallodtam olyat hogy meleg vizbe kell ülni és az segit.

igaz ez?:)

2012. aug. 16. 14:43
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem kell félni,meg fog az jönni...

Van egy bnőm,akinek több mint egy hónapot késett..vett tesztet is,de negatív lett...utána viszont meg is jött neki...

Nem lehet,h vmi miatt ideges vagy és stresszelsz? Mert az is befolyásolni tudja néha:)

2012. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

hát igazából emiatt stresszelek hogy nem jön meg.

és elég sok fehér folyásom is van..ezis idegesit.

2012. aug. 16. 14:53
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor igen,ez is közrejátszhat...

A fehérfolyásodnak meg éppen,h el kéne múlnia a menszesz előtt...legalábbis én nálam így működik..érzem,h fáj egy kicsit a hasam,meg ritkul a fehérfolyásom...

Neked nem fáj még a hasad?

2012. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!