Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúlik valaha a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik valaha a szerelem?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, az első. Vagy csak idővel elhalványul?
2012. aug. 17. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
elfog múlni. annyi minden fog veled történni, hogy ez lesz a legkisebb gondod.
2012. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shai-Hulud ***** válasza:
93%

Igen, el.

De szerencsés esetben mindig szép emlék marad.

Fel a fejjel! :-)

2012. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy annyira szép emlék marad, eléggé átvágott az illető :) De reménykedek hogy egy nap pozitívan tudok majd rá gondolni. :)
2012. aug. 17. 17:02
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Az attól is függ, mennyi ideig tartott, mennyire volt komoly, stb. Jelenleg én is azt érzem, sose múlik el a szerelmem, de volt már, hogy korábban is ezt éreztem, és mégis túl tettem magam rajta.:) Persze az kevésbé volt komoly. Biztos jön majd más, aki feledteti veled az előző.:)
2012. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen. Az a helyzet, hogy nem teljesedett be a dolog, nagyon sokszor bántott, de én szerettem. Egyenlőre én is így vagyok, de reménykedek hogy minél hamarabb túl leszek rajta.
2012. aug. 17. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem,hogy sosem fog elmúlni.Ha visszagondolok arra a fájdalomra és kétségbeesésre,amit akkor éreztem..Sosem hittem volna,hogy ezen túl lehet jutni.Most mégis boldogan alá tudom támasztani,hogy elmúlik,és el lehet felejteni az illetőt,pláne ha "rosszat" tett veled.

Csak idő kérdése.Aztán később jön majd egy új fiú/lány,aki mellett még boldogabb is lehetsz:-)

Fel a fejjel!

2012. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb múlik mint hinnéd valaha is.
2012. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató válaszokat! :)

Egyenlőre mindenkiben őt keresem, de próbálok nyitni az új felé.

2012. aug. 19. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!