Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő csak a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő csak a szerető szerepét tölti be, könnyűvérű ribanc lesz?

Figyelt kérdés
Mindig azt gondoltam,hogy sose tudnék másodhegedűs lenni,fordított esetben kikaparnám a nőnek szemét,amelyik a páromra szemet vet.Tudom,hogy 2 fél kell hozzá,de akkoris a nő a csábító,és neki kéne gondolkoznia,a férfiak nehezen uralkodnak magukon.Most mégis úgy érzem,ha bennem megtalálná azt,amit a párjában nem,és velem érzi jól magát,akkor miért ne?Most nagyon lelkiismeret furdalásom van csak a gondolattól is,hogy képes lennék rá.Könnyűvérűség ez?Remélem visszaáll a gondolkozásom,nem vagyok prűd,de most nem tudom mi helyes és mi nem...
2012. aug. 17. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Csorba esett a józan gondolkodásodon..
2012. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.De ahogy ezt is mindenki másképp látja.Szerintem ha megakarja csalni akkor meg is fogja.Ha nem veled akkor mással.Van akinek ez belefér és belemegy és van akinek nem és nem megy bele.Ettől nem leszek szerintem se ribanc se könnyűvérű hiszen nem te miattad megy tönkre a kapcsolatuk az előbb leírtak miatt.Te csak rosszul fogsz kijönni az egészből ha kiderül de ez meg már a te választásod ..
2012. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj! Ez a nem miattad történik, ami történik annyira az önnyugtatásról szól. Igenis érezz csak bűntudatot. Köpd magad szembe. Az ilyeneknek azt kívánom, szeressék el előlük is a férfit, hogy átérezzék a felszarvazott nő helyzetét.
2012. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem köpöm szembe magam,mert nem tettem semmit,és nem is fogok :)
2012. aug. 17. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egy nagyon egyszerű, de ésszerű és nagyszerű játékszabály van: FOGLALT PASI TABU.


Ha tőlem akar v.mit, akkor előbb zárja le a kapcsolatát, és csak utána kezdjen velem, mert a sumákolást és a hazudozást nem tolerálom, és nem vagyok partner mások átverésében.


Az, pedig nagyon igaz, hogy mindent, amit tettél, visszakapsz. A rosszat és a jót is.

2012. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!