Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy akármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy akármit teszek nincs barátom?

Figyelt kérdés
sziasztok.. nos van hogy tökre nem adok magamra úgy értem hogy nem sminkelem ki magam, lazán összefogom a hajam és átlagos a ruhám.. mert belefáradtam magam mindig kicsinosítani, kis smink, kiegészítők mert kb max megnéz 1-2 fiú de soha senki se jön oda ismerkedni, és kb neten szoktam akkor mondják h szép vagyok(képek alapján) de kb élőben mindenki leszar mert egy semmilyen csaj vagyok.. jártam táncra is (modern) ide-oda pesten , tehát nem mindig ülök bent a szobában, de nem szeretek bulizni, visszafogott vagyok nem ribancos és szeretném ha vkinek nem csak egy alkalomra kellenék.. bárkinek ha mondom h még nem volt barátom furcsán 'néz' rám, h az hogy lehet.. szeretném ha vki így fogadna el amilyen vagyok.. hamarosan 16 leszek és elvagyok keseredve kb soha nem találom egy fiúval se a közös hangot, ha ez megvan akk az illető lekopik és utána leszar, de nemtom h miért.. hova járjak vagy hol ismerkedhetek?
2012. aug. 17. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
16 éves vagy de már soha nem találod meg az igazit. Grat :D mutatkoznak az érettség jelei.Nyilván nem fog odamenni sok ember egy ismeretlen lányhoz csak hogy bepróbálkozzon és vagy összejön vagy nem.Ez elég ritka.Próbálj olyan helyekre járni ahol embereket ismerhetsz meg és ott próbálkozz.Amúgy meg ne várd hogy majd jön valaki és meghódít magától.Adj jeleket bíztasd a fiúkat hogy bátrabbak legyenek :)
2012. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én biztos oda mennék hozzád,ha adnál jeleket.Kérnék tüzet vagy valami...
2012. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15 vagy... úgyis lesz barátod.
2012. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én sem járok discóba néha barátnőimmel beülünk valahova és ennyi nem szeretek discoba járni és a sminkem is csak nagyon minimális mégis volt már több barátom....azt meg ne várd hogy egy idegen oda megy hozzád az utcán ez nagyon ritka dolog....szerintem mosolyogj sokat hiszen mindenki szebb vonzóbb és barátságosabb egy kis mosollyal az arcán :) 19/L
2012. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is pont így vagyok ahogy te és én már 16 vagyok...és én még néha eljárok bulizni is...de én is úgy érzem már hogy láthatatlan vagyok tök szar...
2012. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan,én 16 vagyok,fiú és sose volt még barátnőm,de senki se hiszi el.(elvileg elég helyes vagyok) És tetszenek az olyan csajok mint te,akik még normálisak,nem partir*bik.De adj jeleket a fiúknak,ne várd,hogy csak úgy odamenjenek udvarolni..16/F
2012. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt barátnőm és pont olyat keresek mint te, lenne kedved ismerkedni? 19/F
2012. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!