Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a kiábrándítóbb egy nő testén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kiábrándítóbb egy nő testén?

Figyelt kérdés

A szülés ill. terhesség következtében végleg rajta maradó plusz súly vagy a striák?


Ismerkedés esetére gondolok...


2012. aug. 17. 21:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Plusz súly csak abban az esetben zavaró ha nagyon sok, ha csak egy kicsi marad rajt' még jól is állhat valakinek. Striák meg... az nem zavaró.
2012. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Miért baj az, ha szülés után marad pár csík? Ha éppenséggel, ez a nő neked szülne egy gyermeket, akkor kit érdekel?
2012. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Hole Hunter ***** válasza:
Egy másik pasi...a másik két választási lehetőség mellékesnek látszik.
2012. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 ASOT ***** válasza:

+ Súly. (ezt most csak szülés utánra értem)

Mert amúgy nem jövök össze súlyosabb nővel mint ami az ideálon kívül esik.


De nyilván ha a páromról van szó és szül, akkor utána egy idő után max a súly zavarna, De fognám és vinném magammal heti 1-2x edzőterembe.

2012. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom igazából mi az a striák,de a szülés egy szép(és számotokra fájdalmas) dolog.Ha rajtatok marad tömeg felesleg,akkor is szeretni fog az,akitől gyereket vártatok.Nekem se feleségem,se gyerekem,már egy ideje barátnőm sincs,de biztos vagyok benne,hogy aki szereti a másikat,semmi külsérelem nem tántorítja el tőle.a megcsalás,meg ilyesmi azért ilyenkor is hatásos szakítószer,de ilyen +20 kiló miatt biztos senki nem hagyja el a szerelmét,aki tényleg szereti.
2012. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Mind gusztustalan.A stria azt sem tudtam mi,rákerestem és most látom hogy ilyen visszérszerű bőrkirepedés/ráncosodás vagy mi.Egyik haver nője akkora lett szülés után mint egy bálna-mondtam is magamban hogy én már biztos otthagytam volna.Szülés után 1 évig még jól van ha elhízott de 2-3 évvel később már ne legyen olyan,és lehet ellene tenni mert ha nem lehetne az más tészta lenne.Ahogy a nők elvárják a férfiaktól hogy az ne legyen sörhasú úgy a férfi is elvárhatja a nőtől hogy ne legyen hájas.Egy kis túlsúly bizonyos női alkaton egyébként vonzó is lehet,az arányosságtól,bőrtipustól,alkattól függ.Szerintem a medditerrán típusnak elnézhető pár plusz kiló,mert általában széles csípőjük van.
2012. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 ASOT ***** válasza:

amúgy vannak akik úgymond hírtelen megnőnek egy bizonyos korszakukban és azoknak is ki szoktak alakulni striák azt is annak hívják általában derék alatt szoktak ilyen csíkok előfordulni.

A szülés utáni az látványosabb. De nem az nem érdekel.

2012. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak striáim, pedig 17 éves vagyok. 2-3 kiló folyamatosan megy fel-le rajtam, és sajnos ez meg is látszik a bőrömön. A barátomat nem zavarja egyáltalán, neki is vannak, mert hirtelen nőtt sokat. Ha ilyen dolog miatt elhagyna, akkor az annyit is ért...

A plusz súly érthető, egy nő adjon már annyit magára, hogy 1 éven belül visszanyeri a régi alakját.

2012. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

én szülés után +15 kilóval vagyok több ez meg is látszodik rajtam de mivel a férjemnek 2 munkája és egy kisegitőmunkája is van mert nekünk most született egy gyerkünk de neki kell nevelni a korábbi gyermekeit is akik ugyszint kicsik (7 évesek, ikrek) és nekem még 3 év elteltével se sikrerült leadni a plusz sulyt... ezért le kell nézni nem... mert senki se tudhatja hogy miért nem fogytam le: talán mert 3 gyereket nevele "egyedül" és talán mert egy kismamának nem az első dolga a szülés követö 3-4 évben hogy vissza fogyjon hisz elég megterhelő az is hogy éjszaka 20x fel kell kelni egy honap alatt ha alszik 24 órát

én lehet hogy nem a legnagyobb városban élek de mivel majdnem az egész várost ismerem és a nők nagy részével rendeszeresen beszélek tudom hogy ők nem várják el a férkjüktől hogy izmosak legyenek még a karcsú és szép nők se mert ők ugy szeretik a párjukat ahogy vannak nem hagyják el azért mert meghizott és csikos lett... aki már most igy gondolkozik hogy hogy 3-4 éven belül nem adja le a pluasz sulyt a párja a szülés után akkor annak NEM KELL gyerek a nők teste ilyenkor tönkre megy fogadjátok el hogy nem olyan künnyü azt a "kis" felesleget leadni még 3 év alatt sem

2012. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
3-4 éven belül nem adja le a pluasz sulyt a párja a szülés után *akkor elhagyja
2012. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!