Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell becsajozni? Rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell becsajozni? Rendes tippeket!

Figyelt kérdés
már kell egy csaj
2012. aug. 17. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
dobj az arcába egy hamburgert:D
2012. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alkohol.!!! :DD
2012. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Verd ki a farkad a McDonaldos elárusító egyik jó csajára és fél lábbal pontosan 6 cm hosszúságú szart szarjál a hátára

ez az Eko-módszer, néha balul sül el

2012. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezzel a szöveggel adj fel egy hirdetést
2012. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én már felajánlottam itt párszor h aki akar hozzám csatlakozhat, de olyankor mindig eltűnnek a nagyon csajozni akarók..
2012. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5. miért tűnnek el?Ronda vagy,hogy ennyire nincs kapás?
2012. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem vagyok, csak egyedül nem szoktam csajozni

az eltűnést meg azokra értettem akik olyan nagyon mennének csajozni, akk vhogy mégse akarnak.. és ők nem láttak még akk rólam képet, meg sztem nekik mind1 is h nézek ki :D

2012. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó már felfogtam amit mondtál.Hülyeséget kérdeztem.Azt hittem valami luvnya vagy aki itt akar pasit kukázni.Utólag leesett.Őszinte legyek én se mennék csajozni.Van egy lány akinél hónapok óta teperek,de szolidan lepattintott mert valaki más tetszik neki.Még próbálkozok nála egy darabig de ha nem jön be akkor utána sz*rok én az összes nőre.
2012. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
élőbe elég jól lehet válogatni, szval jól lehet haladni én azért választom ink ezt a módját.. nem telnek el hónapok h utánna kiderül h mégse jó minden..
2012. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!