Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha ti azt mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ti azt mondjátok egy fiúra, hogy aranyos, akkor bejön nektek, vagy csak aranyosnak tartjátok mint egy kisbabát?

Figyelt kérdés
ti mit értetek az alatt,hogy aranyos?Milyen fajta srácokra szoktátok ezt mondani?

2012. aug. 17. 21:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Általában azt takarja, hogy nem jössz be, de nem akarlak megbántani.. Mondjuk nem minden esetben, nyilván van amikor komolyan gondoljuk.
2012. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

semmiképp sem utál a csaj.

lehet h bejössz neki mint haver vagy mint aktuális kiszemelt

2012. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolónak adok igazat:) én is azoknak szoktam inkább akik nem az eseteim, de tényleg bírom őket és nem akarom megbántani...persze van kivétel, bár én ritkán mondok ilyet a páromnak inkább azt mondom neki "de édes vagy" ilyesmi...
2012. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
47%
Hajjajjj,ha azt mondják rád a lányok hogy mennyire aranyos vagy,akkor abból már nem lesz semmi,mármint kapcsolat.
2012. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

korfüggő lehet

én max háziállatra használom ezt a kifejezést, de semmiképpen nem férfira

de biztos vannak olyan tinik, akik ezt nem így gondolják

2012. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
You'll never know.
2012. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire mondom, és milyen hangsúllyal :). Tud lenni a legnagyobb bók is (ha vki, aki tetszik, nagyon figyelmes, törődő), meg a ne sértsük meg szegényt, amiért nem jön be kategória is (amikor megkérdezik, és "háááát... aranyos srác vagy"... amikor vki olyat kell visszautasítani, aki emberileg nagyon értékes, és bírom is, csak épp a vonzalom nincs meg).
2012. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Jó tudni...:) Eddig sok lány mondta Rám, hogy aranyos vagyok. Valószínű ezért nincs senkim!^^ Nem vagyok ideges...:)


19/F

2012. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Látod utolsó...,megvilágosodtál egy csapásra!:D
2012. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

21.58 XD szegény :D

Kérdésre válaszolva: én a kisbabákat nem tartom aranyosnak, szerintem csúnyák, kopaszak meg eres a fejük stb...baaah. Az aranyos jelzőt fiúra, akkor szoktam használni hogyha bókol nekem, vagy megdícsér, vagy esetleg egy rossz napomon megpróbál felvidítani. Azok a fiúk, akik ilyeneket csinálnak eleve nem közömbösek számomra, szóval igen, bejönnek.

2012. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!