Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyennel most mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyennel most mit csináljak? Megunja valaha is?

Figyelt kérdés

A báratnőmet már fél éves ismerem és mikor elmentem hozzájuk a huga rám mozdult azt hittem csak viccel ezért csak nevettem rajta. De már amióta találkoztunk, szó szerint zaklat amit elis mondtam a barátnőmnek beszélt vele de a csaj megsem hallgata. Pár példa arról amit csinált: Hozzám dörgölte a fenekét mikor vártam a baránőmet a konyhában, akkor oda jön az utcán és megpróbál csókolni, mikor a barátnőm elment a fürdőbe ő bejön a szobába egyszál bugyiban és közben forog.

Már ott vagyok, hogy elmomdjam az apjának de mit szólna hozzá? De ez már a kapcsolatunkra megy mert én nem megyek hozzájuk meg állandóan követi a barátnőmet a huga így találkozni is alig tudunk. Mint a csótányt nem lehet lerázni.



2012. aug. 18. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3asban szép az élet.!
2012. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
vágd nyakon
2012. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
14 éves o_O a huga barátnőmnek.
2012. aug. 18. 20:06
 4/14 anonim ***** válasza:
szólj még egyszer a bnődnek, h úgy érzed a kapcsolatotokra fog menni. kérd meg h intézkedjen (szóljon az apjának).
2012. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
vagy használd ki a pillanatot, vagy mond meg neki h neked nem kell egy éretlen tinipunci.
2012. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kritizáld az alakját.
2012. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Legyél brutális.

Vagy vedd fel telefonnal, és közöld vele, hogy szálljon le rólad, különben körbeküldöd facebook-on, vagy négyszemközt közöld vele elég keményen, miszerint semmi esélye.

Esetleg

"Bottal nem piszkálnék meg egy ilyen szakadt, nyomulós ri.bancot, de ha faxra éhezel, összedobhatunk neked egy 40 centis vibrátorra. Vagy kevés lesz? "

Ebből talán-talán leesik neki, hogy hiába vergődik.


Végső esetben (szigorúan a barátnőd tudtával) beszélj meg vele egy randit. Adott helyen, adott időben pedig ne te várd, hanem egy jó nagydarab haverod, aki megkérdezi, hogy "Te vagy az a tüzelő szuka, akit le kell ápolni?" Közben mindezt vidáman végignézitek kicsit távolabbról.

Tökéletes finálé, ha ketten, kézen fogva épp arra sétáltok...

2012. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A barátnőm sokat beszélt vele de hasztalan de attól tartok mit szól ehhez majd az apja lehet elsem hiszi mert olyan én kicsi hercegnőm ként kezelika csajt, lehet ezért ilyen.
2012. aug. 18. 20:09
 9/14 anonim ***** válasza:
Pszicho a kiscsaj ez tuti. Ez már a sima ribanc kategóriába sem fér bele. Az ilyenekről mindig a Végzetes vonzerő ugrik be.
2012. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Beszéljetek a faterral nehogy a végén még rendőrségi ügy legyen belőle mert az őrült kiscsaj még kitalál valamit bosszúból. Előtte vedd fel a viselkedését úgy hogy ne tudjon róla.
2012. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!