Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is tart tőle, hogy elmegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tart tőle, hogy elmegy a fiatalsága anélkül, hogy ki tudná élni magát szex terén és párkapcsolati élet terén egyaránt?

Figyelt kérdés
Lassan 23 éves leszek és még sosem volt barátnőm, sosem szexeltem és egyszerűen már nem csak az a gondom, hogy a vágyaim kikészítenek, de még egy éve kb. már az is kníoz, hogy valami erő belülről arra kényszerít, hogy gőzerővel keressek párt magamnak, de mégsem megy, egyszerűen nem tartom magam jó pasinak, de tudom, hogy bejövök lányoknak, csak épp ők távol élnek tőlem, vagy nagyon komolytalan kis 14-15 éves lányok, akik maguk sem tudják mit akarnak igazán. Volt már olyan is, aki velem akarta elvenni a szüzességét, de mivel távol élt tőlem és csak 14 volt alapból hagytam a dolgot inkább.

2012. aug. 19. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

A barátom Miszter Jézus azt mondta, kelj fel fiam és járj.

ÉS nem csak szó szerint értendő, hanem hogy ébredj fel állj a sarkadra és légy önmagad, ÉLJ amíg lehet, élvezd ki!


Mert ha 80 évesen a kis sámlin ücsörögsz majd remegő kézzel kopaszon pár ősz hajszállal, akkor majd siránkozni fogsz azon h miért voltál ennyire mulya...

2012. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha megtalálod az igazit, ilyen gondolatok nem fognak a fejedben járni.
2012. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Én is félek ettől, sőt már most is egy kicsit idősnek érzem magam és félek, hogy egy-két éven belül már tökre elcsúnyulok és nem kellek senkinek sem. Illetve attól is rettegek, hogy majd ha valakit talán találok magam mellé, akkor azzal hogy tudom leélni az életem ha még nem éltem ki magam előtte?
2012. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképp érzek, csak lány vagyok és kicsit fiatalabb. Nem vagyok már szűz és nem is akarok komoly kapcsolatot csak szórakozni. Viszont van egy nagy problémám: nem vagyok megelégedve a külsőmmel így nincs önbizalmam se. Viszont döntöttem: változtatok a külsőmön hogy elfogadjam magam és utána belevágok a dolgokba. 1 évet adtam hogy osszeszedjem magam és remélem sikerül.


szerintem te is valtoztass picit magadon, hátha így könnyebb lesz :)

2012. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Slinker válasza:
Ez az egy életed van, éld úgy ahogy szeretnéd! Vagy legalább próbáld meg!
2012. aug. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy ez az egy élete van, senki se tudja pontosan mi van a halál után, én abban hiszek hogy ujjászületünk/reinkarnáció stb.. Ezért így is élem az életemet.
2019. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!