Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy már nem vagyok szűz, illetve hogy szeretnénk a barátnőmmel itt, a lakásunkban szeretkezni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 20. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Erről ne számolj be nekik. Én sem szeretném tudni, hogy a kicsi fiam épp mit csinál a kis barátnőjével a szobájában.
2012. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

azt hogy az ember szexelni akar otthon azt nem szokta elmondani h azt is akarunk itt....


mond el nekik h csoda történt! Találtál egy angyali tündérkét, és élő igazi és hazahoznád bemutatni.


gondolom 17 év körüliek vagytok...

2012. aug. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Csak simán mondd el.

-Apu, már nem vagyok szűz.

-Gratulálok, gyere ülj le egy sörre, ünnepeljük meg.

-Köszi a sört... de ülni még nem tudok! :D

2012. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen 17 évesek leszünk jövőre, azaz most még cska 16 évesek vagyunk... xd Nem is így gondoltam, hogy anya, megyünk dugni ne nyissatok ránk xD Hanem pl hogy anya szeretnék kettesben lenni vele. Csak ez így necces, hogy ránk nyitnak, meg üveg ajtóm van szóval elég fail... xD És nem cska az én szobám ajtaja üveg, hanem minden más szobáé, kivéve a fürdőé, meg a konyháé...:D
2012. aug. 20. 19:13
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és már bemutattam nekik a barátnőmet, sőt már voltunk együtt nyaralni is, mármint hogy barátnőmet vittük magunkal Balatonlellére és úgy vettem észre, hogy eléggé bírják barátnőm búráját:D
2012. aug. 20. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Akkor dugjatok a konyhában. Probléma megoldva.
2012. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor ajánlom , hogy spórólj egy nagyon jó kis beltéri ajtóra ami szigetelt is.


Most erre spórolj!

2012. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Értem. Nem lehetne megoldani, hogy ott aludjon a barátnőd, és akkor éjszaka lehet nyugodtan huncutkodni? Vagy esetleg szüleid mindig otthon vannak? Nem lehet munkaidőben elintézni?

Vagy a barátnődnél?

2012. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos valamelyikőjük mindig itthon van, mert anyukám nem minden nap dolgozik (nappalos meg éjszakás műszakokba jár), apukám meg minden nap, kivéve hétvégén... De kiszámíthatatlan mikor ér haza, szóval elég kockázatos:D Náluk meg megint nem lehet, mert anyukája munkanélküli, tehát egész nap otthon van... Az itt alvást meg még nemnagyon engedik barátnőmnek, mert féltik, vagy nemtudom xd Eddig csak egyszer aludt itt, de akkor is csak azért, mert Balatonra korán reggel indultunk és hajnalba nem volt busza, amivel bejöhetett volna :/
2012. aug. 21. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!