Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerkedhetek meg külföld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedhetek meg külföldi csajokkal (azon kívül hogy kimegyek)? pl horvátokkal v olaszokkal?

Figyelt kérdés
16/F
2012. aug. 21. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vieni a fare sesso?
2012. aug. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Voulez-vous coucher avec moi, ce soir?
2012. aug. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
háát úgy, hogy nem mész ki nehéz lesz. de miért ne mennél mondjuk horvátba, az közel van! én még szerintem megyek le a nyáron, gyere velem, bemutatlak csajoknak =D (nem tudom egyébként van-e pl ilyen nemzetközi társkeresős oldal, ha erre gondoltál. ha van, az engem is érdekelne...)
2012. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát pénzem nem nagyon van h kimenjek.... amúgy van két horvát csaj de nem tudom se a számukat se a nevüket csak azt h zágrábiak.. :D de Zágráb meg rohadt nagy...
2012. aug. 21. 09:08
 5/11 A kérdező kommentje:
Az első kettőnek üzenem h ismerkedni szeretnék és nem dugni...(ahhoz nem kell külföldi) :D
2012. aug. 21. 09:22
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
hát így nehéz lesz, az biztos...de hol találkoztál velük, honnan ismered őket? keresztnevüket se tudod?
2012. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tengerparton :D am a keresztnév alapján facebookon nem találtam..
2012. aug. 21. 12:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
inkább lengyelekkel...jól basznak, és szoboszlón találsz jónéhányat :)
2012. aug. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

olasz lányok esetében tudok fordítani, mert már jól beszélem az olaszt:D tessék néhány kifejezés: Hai mai fatto sesso? - Szexeltél már valaha?

Mi piace - tetszel

Ti amo - szeretlek

Lo sai che mi piaci? - Ugye tudod hogy kedvellek?

ja és írjad nekik hogy ciao bellissima(szia szépség) amikor köszönsz mert az olasz lányok imádják ha a pasi körberajongja őket. amugy meg hülye kérdés, mert máskép úgy sem tudsz ismerkedni ha nem mész ki, neten nem lehet az olasz lányok szívét meghódítani, ezt már csak tudom tapasztalatból. Fanculo tutto e tutti!

2012. aug. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olasztanáromtól mintha hallottam volna valami olyasmit, hogy van egy olasz közösség Budapesten. Konkrétumokat sajnos nem tudok mondani a találkozóikról meg egyéb eseményeikről, de van ennek a közösségnek egy ingyenes újságja (talán hetente jelenik meg), abban biztos lehet találni erről információt :)
2012. aug. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!