Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálta ezt a volt barátom?

Figyelt kérdés
Volt barátomnak lassan 5 hónapja új párja van. 4 hónapja beszéltünk utoljára, akkor is veszekedtünk. Viszont! Pár napja hallottam, hogy összeveszett a barátnőjével, aztán másnap, hogy kibékültek. Erre egy napra rá kaptam reggel tőle egy sms-t. Azt írta, hogy igazam volt ez a nő is átbaszta! Akkor aztán 1 napig megint szakítottak. Aztán most meg újra kibékültek. Nem értem miért írt nekem 4 hónap szótlanság után ilyen sms-t, aztán meg mégis kibékült a lánnyal?! Egyáltalán azt is furcsáltam, hogy megvan neki a számom. Meg amint szakított a lánnyal miért írt nekem egyből sms-t? Szerintem ő se tudja mit akar. Szerintetek miért csinálta ezt? Tisztára összezavart evvel az sms-el mert kezdtem rajta túllenni. Nem válaszoltam neki vissza semmit. Jobbnak láttam ha nem. Szerintetek?
2012. aug. 21. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha ló nincs a szamár is jó esete áll fent.Te csak cukorpótló vagy neki,ha épp nincs neki más.Ennyire hülyék a tini lányok???
2012. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem mond meg neki hogy még mindig szereted.

nem kérdezted volna meg ezt, ha nem hiányozna...

mit veszthetsz? semmit.

2012. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ne törődj vele. lépj tovább.
2012. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még mindig tudja szerintem, hogy szeretem őt, pedig hónapok óta nem beszéltünk nemis találkoztunk. Amúgy meg szerintem kiröhögne...És csak megaláznám magam.
2012. aug. 21. 15:40
 5/11 anonim ***** válasza:

az nem lehet hogy félre küldte az sms-t?


bármennyire is lehetetlennek tűnik énis kaptam már smst hogy megszülettek az ikrek x és y cm-mel, holott egy ismim se volt várandós :D

2012. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem küldte félre. Mert az sms végén még odaírta, hogy ne szórakozzak egy sráccal akit ő is ismer...
2012. aug. 21. 15:46
 7/11 anonim ***** válasza:

jó sokat tudsz a kapcsolatukról xD

magaddal törődj a saját életeddel lépj túl a gyereken

2012. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kíváncsi lennék, hogyan követed nyomon az életüket, ezek szerint véleményezted is már a másik lányt a fiúnak

szerintem neked lenne a legjobb, ha tovább lépnél ebből

az normális, h érdekel, mi van az exel, hogy megy a sora, stb., ha még szereted az is, hogy féltékeny vagy

de el kellene engedni

2012. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van egy pletykás barátja aki annak az embernek mondja el a dolgokat akivel én is jóba vagyok. Ennyi esze van, hogy bele se gondol, hogy visszajut hozzám...
2012. aug. 21. 16:02
 10/11 A kérdező kommentje:
Már beletörődtem, hogy együtt vannak. De ez foglalkoztat, hogy miért írt...
2012. aug. 21. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!