Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy teszitek túl magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy teszitek túl magatokat egy szakításon?

Figyelt kérdés

Másra gondoltok? Beletemetkeztek a munkába-tanulásba? Sírtok? Berúgtok?


Tegnap szakítottam..a 22. hófordulónkon..már végleges és visszafordíthatatlan. Szeretem, de túl különbözőek vagyunk.

Mit tegyek hogy ne fájjon ennyire? Ő volt az első az életembe..az első szerelem, az első férfi szexuálisan..


Köszönöm a válaszokat!


21/L


(Tudom volt már ilyen kérdés, nem is egy, de az aktuálisakra is kíváncsi lennék:)


2012. aug. 22. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Iszok egy üveg bort, és rágyújtok mivel azt a csajok nem szeretik ezért eljő ilyenkor az alkalom.Nem vagyok érzelgős e tekintetben.
2012. aug. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Az elsőre egész életedben emlékezni fogsz... Ez már csak így van. Az idő pedig mindent meg fog oldani... Ne rágódj ezen. Berúgni nem érdemes, sírni... ha az segít, akkor csináld. Mindenkinél más az orvosság.
2012. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Moudulj ki otthonról!
2012. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
egy kis nyújtással
2012. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Régen rázott meg szakítás, de akkor sokat bringáztam.

100+ km-eket tekertem. Most is ezt tenném, de a munka is jó figyelem elterelő.

2012. aug. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig emlékezni fogsz rá. Esélyed sincs elfelejteni. Meg se próbáld. Viszont mindenképp jót tesz ha társaságban vagy és kimozdulsz otthonról. Hallgass vidám zenét és próbáld meg lekötni magad.

Nekem is bejött a bringázás. Rengetegszer biciklire ölük és tekerek mikor feszült vagyok és ki akarok kapcsolni. Benyomom a lazulós zenét és tekerek ameddig jónak látom. :)

18/L :)

2012. aug. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat!:)

Erős leszek, mindenáron!

2012. aug. 22. 10:16
 8/9 AndreaMariann ***** válasza:
78%

Az első szerelmemmel való szakítás első napján szabadjára engedtem az önsajnálatot,és egy pokrócba csavarva hevertem a szőnyegen,filmeket néztem,folyamatosan sírtam,és nem szóltam egy büdös szót sem,senkihez.


Onnantól kezdve mindenhová bulizni jártam,a barátaimmal voltam,és sikerült 7 hónap alatt kiheverni úgy,hogy ma már nem szívfájósan gondolok rá,és nem szerelemmel.

Aztán jött a férjem az életembe és őt szeretem azóta is,és örülök nekik,hogy végül elhagyott az a kis bunkó.:D


23/N

2012. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. aug. 28. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!