Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell lerázni egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell lerázni egy pasit aki el akar hívni valahova úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Az jó ha azt mondom hogy nem akarok senkivel semmilyen kapcsolatot mert nem akarom elkötelezni magam? Ezt elfogadják indoknak, vagy kötekednek még rajta?
2012. aug. 23. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt hazudsz, ha ilyet mondasz; másrészt ne csodálkozz, ha ilyenkor rád szállnak az udvarlók, hogy te ezt mondtad, és mégis flörtölgetsz másokkal!
2012. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz elmenni vele? Az igazat is elmondhatod neki, hogy miért nem akarod.
2012. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem flörtölgetek senkivel mert egyrészt nem tudom hogyan kell, másrészt mert tényleg nem akarok senkitől semmit
2012. aug. 23. 11:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Már most nem azért, de a lányok igen nagy része tudja, hogyan kell flörtölni. Meg egyébként van úgy is, hogy az ember úgy flörtöl, hogy észre sem veszi.


Amúgy ez a válasz úgy lenne helyes, ha benne lenne az a szó, hogy EGYELŐRE. Nem tudhatod, mit hoz a jövő. Ha mindenkinek azt mondod, hogy te márpedig soha senkivel, akkor ne csodálkozz, ha egyszer eljön a nagy Ő, és nem fog utánad kaparni, mert te egyszer már megmondtad, hogy nem érdekelnek a kapcsolatok.

2012. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mond meg az igazat
2012. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

de én nem hiszek a nagy Ő-be és soha nem is akarok -.-

csak nem tudom felfogják-e

2012. aug. 23. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha valami kamu szöveggel rázod le, akkor jogosan esik neki rosszul, hogy még hülyének is nézed.

Ha be vagy oltva őszinteség ellen, mondd azt, hogy más tetszik neked, ezért ne vesztegesse rád az idejét. Erről is tudjuk, hogy valószínűleg hanta, de akár igaz is lehet.

A legkevésbé bántó viszont továbbra is az öszinteség.

2012. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy ha eltalálna egyszer Ámor nyila, és visszanéznéd ezt a szöveget, vajon letagadnád-e, hogy írtál valaha ilyet is? Soha ne mondd, hogy soha!
2012. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!