Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy az idősebbekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy az idősebbeknek tetszem?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. és akár mikor megyek az utcán egy barátnőmmel érte a 14-17 éves fiúk fordulnak meg értem a 18-25. de nem csak ez. egyszer elmentünk egy ilyen bemutatóra ahol mindenféle teleshop-os cuccok vannak és a rakodó fiúk akik 20on fölül voltak teljesen rám voltak szálva hogy mondjam meg a nevemet és a telefonszámomat. meg hogy mennyire örülnének ha 10 évvel idősebb lennék. az igaz hogy én már most kinézek a barátaim szerint 16nak . és ez tök rossz amúgy hogy amíg a barátnőimnek van vagy 10 pasijelöltjük én várhatok hogy 20 éves legyek hogy végre legyen pasim. ne értsétek félre nem sajnáltatom magamat és nem is zavar hogy nem tetszem a 14 éves fiúknak mert ők még nekem túl éretlenek olyan értelemben hogy ők még nevetnek a mell szón meg még allig mernek hozzá érni a lányokhoz.

2012. aug. 23. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia!!

detto ugyanez a helyzet....

14 éves vagyok...és engem is 16-nak hisznek....és én is a kicsit idősebbeknek tetszem. (jó, nekem is az idősebbek jönnek be, mert a korosztályom..khm, nos...kissé éretlen).

még nem volt pasim, de teljesen ugyanaz a helyzet, mint nálad... :) olyan érzésem volt, mintha a saját soraimat olvastam volna. :)

2012. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Na és? Miért nem próbálod meg egy 18-25 éves fiúval? :)

Ha valóban érett vagy, akkor nem kor alapján ítélkeznél.

2012. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
most őszintén. egy 14 éves lány hogy nézne ki egy 25 éves fiúval? amúgy engem a 4 év még nem sok de a 11 az már kicsit sok.
2012. aug. 23. 11:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is 14 vagyok és fiú és egyáltalán nem vagyok éretlen ahogy a végén írtad..Érettebb vagyok mint a legtöbb nálam idősebb...
2012. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát az én is ismerőseim között egy ilyen fiú sincsen sajnos :S
2012. aug. 23. 11:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Ismerkedhetünk... :)
2012. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát oké :D
2012. aug. 23. 11:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor írj privátot ha úgy gondolod! :)
2012. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

jaaaj, de cukik lesztek! :D

én szorítok :D


(egy harmadik 14 éves (L))

2012. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
xddd
2012. aug. 23. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!