Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom (15) pettingelni akar velem (14) de én még nem állok rá készen, ő viszont nem tud várni?

Figyelt kérdés

Ő megmondta, hogy kár, hogy megismert, mert ő nem tud várni 1-2 évet a pettingig, mert szerinte neki késői lenne 17 évesen az első petting. De én meg nem érzem magam arra készen, hogy simogasson/szexuálisan izgasson a barátom!!!

Ő meg nagyon elkeseredett, mikor mondtam, hogy 15-16 éves korom előtt szexuálisan nem fogom magam átadni neki...olyanokat a fejemhez vágott, hogy kár, hogy megismert meg ilyenek...

Nem (csak) a szexre kellek, mert voltak már olyan megnyilvánulásai, amik ezt bizonyították, a szex az csak egy plusz igénye...

14 éves lány vagyok, barátom 15 éves


2012. aug. 23. 12:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
nincs miről beszélni! ez kihasználás és lehet h nem csak arra kellesz neki de ebből azt veszi le mindenki.. szerintem szakítanod kéne vele.
2012. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem tud várni, hadd menjen...

Nem meglepő. hogy a fiú ebben az életkorban még nincs tisztában azzal, mi kell egy lánynak, és mi nem. Leginkább az kell, amit a lány szeretne...

Szóval mondd neki, hogy csá:)

2012. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

de igen csak szexet akar!

különben nem mondta volna azt, hogy kár hogy megismert...vagy szerinted ez azt jelenti, hogy szeret?

2012. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretne, várna , ne menj bele semmiképp olyanba, amire még nem érzed magad késznek, akkor nem élveznéd !
2012. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret vár. Ne csináld csak azért mert ő ezt akarja, ha nem tud veled így tovább együtt lenni, akkor hagyd el.
2012. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor szakítás, az a legjobb megoldás! Keressen mást, aki kielégíti. Ilyen egyszerű. Ha meg ilyeneket a fejedhez vágott még el is áshatja magát. Szomorú dolog, hogy a barátod ilyen, de az ilyet a legjobb mielőbb elfelejteni.
2012. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
de bizony csak szexre kellesz a minden más megnyilvánulás az a te plusz igényed volt, hogy megfűzzön rá...
2012. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

ezt igaz, már régebben mondta, de akkor is nagyon kiakadt...

azt mondta, hogy ne csak magamra gondoljak, hanem legyek tekintettel rá is, mert neki 17 évesen túl késői lenne..

2012. aug. 23. 12:10
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Jajj gyerekek... Hagyjátok már ezt, hogy "Ha szeretne..." A 2.-nak igaza van. Ez még csak egy kisfiú, aki nincs tisztában sem az érzéseivel, sem a szexualitásával.


Te meg beszélj vele, mondd el, hogy egy kapcsolat 2 egyénen alapul, egymás figyeléséről. Ha ő nem vesz téged figyelembe, csak az önmaga kielégüléséért van veled, akkor mondd meg, h egy tapló és gondolkodjon el. Utána majd rájön, hogy nem minden úgy megy, ahogy a farkaink akarják.

19/F

2012. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

hát, azok a megnyilvánulások nem csak miattam voltak...

ő nagyon szeret túrázni, és élete egyik vágya, hogy Európát (ha lesz pénze, akkor az egész kontinenst) körbeutazza, és kettőnknek tervezi ezt az utat...

2012. aug. 23. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!