Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most meleg vagyok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most meleg vagyok vagy mi? (többi lent)

Figyelt kérdés
A történet annyi,hogy a haverokkal voltunk bulizni,egy kicsit sokat ittunk,és...sokmindenre nem emlékszem,csak arra hogy,fogalmam sincs hogy hogyan és miért,egyik haverommal elkezdtünk csokolózni (mindketten fiúk vagyunk...)és ebben az a ciki hogy tetszett..de van barátnőm is....neki ezt mégis hogy magyarázzam meg???

2012. aug. 23. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Igen, sajnos. :(
2012. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van benned hajlam a homoszexualitásra. Terajtad áll hogy továbbfejleszted e.
2012. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
74%
Hát,nem feltétlenül,bár azért ez elég ciki,valljuk be,lehet hogy csak az alkohol hatása alatt voltatok (aki nem bírja az ne igyon-ezt csak igy zárójelbe)ami a barátnődet illeti..na az leszz a cumi szerintem.
2012. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
alkohol felerősíti az ember rejtet vágyait
2012. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

biszexuális egyed vagy



a szencségit!!!!!!!

2012. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hááát van benned egy kis hajlam :D am meleg nem leszel csak bi :) viszont a barátnőd-et nem kéne megcsalni
2012. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet biszexuális vagy. Nincs ezzel semmi gond. Plusz nem biztos mert ittál, én is csókolóztam már részegen olyannal akivel józanon nem tettem volna, sőt még éveztem is akkor. Fel kell vetned magadnak a kérdést: "Józanul is megtettem volna?" De őszintén! A barátnőd meg... Magamból kiindulva nem érdekelne a dolog mert, önszántadból elmondtad, nem hazudtál, bocsánatot kértél, senki sem tökéletes és mindenki hibázik, de lehet barátnőd nem lesz ilyen megértő... Ha szereted a barátnődet, akkor ez nem fog tőle elválasztani, de ha jobban imponál benned a fiúk iránti érdeklődés, akkor vess véget a kapcsolatnak. És ne görcsölj rá! Ez nem betegség vagy ilyesmi! Teljesen természetes dolog ha valaki más beállítottságú!
2012. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? És igen én is azt tudom kérdezni most hogy gondolod?Megint megcsókolnád?Tetszik neked?

Ez lehet biszexualitásnak is a hajlama..mivel elvileg a részeg igazat mond. Igazat is cselekszik. Előjön belőle az amit nem merne megtenni (de benne lakozik) józanul...

Na igen.A barátnőd. Az most mind1, hogy egyneművel csókolóztál még megcsaltad. Az se nagy mentség, hogy részegen. Mond el neki.JAH és szerelmes vagy a csajodba?

2012. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!