Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van az hogy pl egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az hogy pl egy 18 éves pasi szinte minden idősebb nőnek kisfiú, fordítva azonban semmi gond, minden kiscsaj tök érett meg minden, és sorban feszítenek a 30 éves kanok mellett? :D

Figyelt kérdés
csak szerintem röhejes ez? :D

2012. aug. 24. 08:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
54%
A 30as kanok, azok d.gni akarnak velük. Nem hiszem el, hogy komoly dolog lesz abból a 15-13 év korkülönbségből, az ilyen ritka. Nézz a saját korosztályodban. (+-5 év az elfogadott nálam, természetesen nem ilyen korban még :))
2012. aug. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
miért a 20 évesek mit akarnak velük? filozofálgatni meg húr elméleteket alkotni? :D
2012. aug. 24. 08:10
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Honnan vetted? Halom nőt ismerek, akik kifejezetten ezt a korosztályt csípik (huszon-harminc évesen).
2012. aug. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Meg a másik része se igaz. 20-án több nagyváros utcáit is bejártam, a 16-18-20 éves csajok többsége(!), kb. 80-85%-uk megközelítőleg korabeli srác mellett "feszített".


És még nem is a kigyúrt, kopasz, "kőgazdag" típus mellegg, hanem inkább a vékony, csini "divatfiú" mellett. :) /Utóbbit jó értelemben!/

2012. aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
*mellett
2012. aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
mondjuk én nem igazán komálom a fiatal csajokat...21 évesként...meg hozzátartozik az is hogy roppant igényes vagyok. inkább nem vagyok senkivel, ha nem fullos teljesen. az igényeim az egekben.
2012. aug. 24. 08:33
 7/40 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit értesz ezek alatt. Nem is fontos. A lényeg, hogy ha te is fullos vagy, keress korodbelit/idősebbet.


Azt én is látom, hogy a kis tinicsajok egy részének bejönnek az idősebb pasik, de kb. addig, míg nincs saját kocsija, és talán csak azért, hogy ide-oda vitesse magát vele.


Ám ez inkább csak a 18 alatti gyereklányokra jellemző. Fősulis, egyetemista csajok között nem sok ilyet ismerek.

2012. aug. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
én nem vagyok fullos, de attól még nekem lehet az egekben az igényem nem? el van baszva az egész, ha levetkőzik előtted a nőci és fel se áll rá....
2012. aug. 24. 08:40
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Persze, lehetnek igényeid. Csak pont a "nőcinek" is lehet, a fullos nőcinek méginkább lehet.


De még egy átlagos csaj is könnyebben kap "fullos" partnert, mert a fiúknak ált. a legtöbb csajra feláll. :)


Ha nem vagy fullos, mégis nagyok az igényeid, egyet tehetsz: elfogadod, hogy nem akad számodra megfelelő csaj, mert azok nem fognak veled leállni. :)


"Amit nincs erőd felemelni, legyen erőd otthagyni". :D

2012. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

A fullost egyébként testileg értettem, meg benső terén kicsit.


De elsősorban a külsődre- ebben más-más lehet a csajok ízlése, úgy látom manapság a többségnek a vékony, enyhén sportos, nagyon ápolt, magára sokat adó réteg jön be.

2012. aug. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!