Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a csajok hibajabol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a csajok hibajabol mennek szet, vagy a pasival van valami gond?

Figyelt kérdés
Ha jol tudom a srac 31 ev koruli, notlen, szulevel el, es eleg "bajos" a srac. Jelenleg nincs munkahelye es osszesen kb 2 evet dolgozott, minden este barba jar es onnan altalaban 2-3-4 fele er haza(ejjel), neha berug, cigizik...
2012. aug. 24. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez kérdés? ._. igen, az ő hibája.
2012. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

tanulj már meg fogalmazni, meg helyesen írni!

hogy válaszoljunk, ha még a kérdést sem lehet értelmezni?

2012. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mondjuk arra lennék kiváncsi, hogy minderre, hogy van pénze, ha nem dolgozik... Amúgy egy looser a pasi, nem csoda ha egy csaj sem marad meg mellette.


28/n

2012. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebből nekem elég egyértelmű, hogy a pasival van gond. Egyetlen nőnek sem kötelessége elviselnie egy részeges munkakerülőt. Már a sok italozásból gyanítom, hogy nem feltétlenül a csúúúúnya gazdasági és munkaügyi helyzet az oka, hogy nem dolgozik. Egy 31 éves pasashoz korban illő nő jogosan már családot akar, anyagi és fizikai biztonságot. Én sem szülnék ilyen körülmények közé gyereket például. Persze, tuti van ilyen nő, akinek ez megfelel, de azért az eléggé a legalja, általában legszakadtabb prolik, gondolom, a sréc meg nem azok után ácsingózik.
2012. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem is értem miért kérdés, hogy kinek a hibája.


De ha magadtól nem tudod... Én egy szót se szólok inkább.

2012. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
oké, lertad a pasi rossz tulajdonságait, de nem hiszem hogy az ilyen tökéletes nőt fog ki.
2012. aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mert emellé lehet, hogy a lány herkázik és megölte az anyósjelöltjét. Akkor a lány hibájából.
2012. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!