Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az egyik legjobb barátom barátnőjébe (bövebben lent)?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem az egyik legjobb barátom barátnőjébe,nem szeretnék se veszekedést közöttük sem más rosszat,sohasem venném el tőle de sajnos nem tudom kiverni a fejemből állandoan csak ő jut eszembe!

Mit tehetnék,hogy jobb legyen és ne legyen lelkiismeret furdalásom?


2012. aug. 25. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült beleszeretned? O.o.
2012. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mivel nem csináltál semmi rosszat, és nem is tervezel a jövőben, így kár, h lelkiismeret furdalásod legyen

ezt érzed, nem tudod nem érezni, majd túl leszel rajta idővel, jön egy másik nő :)

2012. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak: barátok vagyunk (mármint a lánnyal) és sokat találkozunk van amikor napokat vagyunk eggyüt,persze legtöbbször ott van a barátom is.2. válaszolónak köszönöm a választ,valójában már csak a puszta gondolat bánt,hogy beleszerettem,és ahogy már mondtam,hogy sokat vagyunk eggyüt félek nehogy elöbb utóbb kölcsönössé válhat az érzés.
2012. aug. 25. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönössé válik, akkor annak úgy kellett lennie sajnos. Ezek a dolgok maguktól alakulnak így, nem tudsz tenni ellenük. Ha neked fáj találkozni a lánnyal, akkor kicsit kevesebbet legyetek együtt.
2012. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van,köszönöm hogy probálsz segiteni :)
2012. aug. 25. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!