Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Csók kérdés?!?

Figyelt kérdés
Először mikor olvastam a neten hogy hogyan kell csókolózni mindenki azt írta hogy nem kell rá görcsölni csak jön lazán magától! Én ennyiben is hagytam, de mikor az első fiúmmal csókolóztam szétharapdáltam a cselvét mert mindig bezártam a szám és el ugrott elég ciki ügy volt! Kérlek segítsetek mit kellene jobban csinálni?

2012. aug. 25. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De ez nem így működik.Ha béna is vagy lesz pasid aki szeret vagy most is van és akkor majd segít elmondja hogy csináld stb.Nem kell parázni.De amúgy szátokat kinyitjátok féloldalra fej bedugod nyelved szájába ő tiedbe simogatjátok egymást nyelvét majd miközben távolodsz el szájától közbe lassan csukod be szád és húzod ki nyelved de fogad közelébe ne legyen az ő nyelve vagy ajka vagy akármilye :D
2012. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd belejössz. Ne zárd be a szád.
2012. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jújj :$$ hát ha még nem vagy tapasztalt akkor ne próbálj meg órákig a pasidon csüngeni! :D először csak pár másodpercig smároljatok! :D és aztán egyre hosszabban és a végén meg már teljesen profi leszel!! az első csókom am nekem is elég béna lett :$ a srác már profi volt én meg elbénáztam! de hidd el a 3. alkalom körül már teljesen belejössz! :DD

15/L

2012. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!! :)
2012. aug. 26. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére nem volt ilyen gondom.

Nekem a barátom már tapasztalt volt csók téren. Megcsókolt és utána azt mondta, hogy ha nem mondtam volna, hogy csókszűz vagyok, akkor fel se tűnne neki.

Amúgy én se éreztem magam szarnak. (ezt nem dicsekvésnsek írom, csak azért, hogy te is fogod tudni, ha már jó!)

2012. szept. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!