Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha beindít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha beindít egy izzadt pasi?

Figyelt kérdés

A múltkor voltam egy rock koncerten, elég sokan voltunk és körülöttem szinte csak fiúk voltak. Kb 15-40 éves korig. Valahogy mellém keveredett egy 25 év körüli srác, láttam, hogy alapból helyes de amikor levette a pólóját.. :D ott ugrált mellettem, lökdösődtek és sokszor hozzám ért és tiszta víz lett a karom tőle, sőt még meg is ölelt :D Nem volt büdös meg semmi csak vizes. Nem is tudom, hogy mondjam de tetszett. Előttem is állt egy fiatal srác, ő is sokszor hozzám ért és az is jó volt. Meg ugye láttam másokat is, hogy izzadtak.


Van még olyan lány akinek ez tetszik? Normális?

15/L


2012. aug. 25. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
az izzad testben szexuálisan azt látod,mint a mikor a szex közben izzad meg az ember
2012. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet.
2012. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Valami másabb a magyarázata, mint, amit az első írt, de valamilyen vonzódást vált ki.

Mondjuk nálam nem, én nem szeretem. :D

De ne aggódj! :)

2012. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
szerintem az izzadt pasik büdösek is egyben...
2012. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, ezek nem voltak büdösek. Mondjuk mögöttem egy idősebb pasi az volt egy kicsit :D
2012. aug. 25. 19:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, én a barátomra rászoktam izgulni, ha izzadt, de nem tudom megmagyarázni miért csak azt akarom, hogy csináljuk már. :$ :D
2012. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is bejönnek az izzadt pasik, de csak azok, akik sportolás közben izzadtak meg(és nem büdösek, mert feltalálták a dezodort ;) ) :$$
2012. aug. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az izzadságban feromonok vannak férfi hormonok amelyek vágyat ébresztenek benned ezért lehetnek vonzóak.A szagot meg baktériumok okozzák.
2012. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 kiegészítem azzal, hogy nem minden pasi feromonjára indul be és nem minden esetben. Így előfordulhat hogy ma begerjed egy pasira mikor izzad, de holnap már nem...
2012. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem is nagyon szexi ha egy pasi izzadt. Az összes filmbe ahol rohangálnak bűnözők után vagy a bűnözők rendőrök elől mindegyik izzadt ;)
2012. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!