Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek fontos, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek fontos, illetve sokat jelent az első csók?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 19:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2012. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem csókolóztam, szóval ennyiből "meg sem szólalhatnék" ez ügyben, de az biztos, hogy nem szeretném, hogy egy részeg, számomra idegen sráccal csináljam először:)

16/L

2012. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
többiek? korral légyszi
2012. aug. 25. 21:02
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Egy üveg sör után egy idegennel csókolóztam. Nem érintett meg. Inkább vicces emlék.
2012. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Megérintett olyan szempontból hogy nagyon rossz volt, utána okozott csomó gondot, egy fiút se akartam a közelembe engedni... Azóta voltak jobb tapasztalataim is, de még mindig van bennem valahol ilyen félelem, vagy komplexus vagy nemis tudom mi...
2012. aug. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem a csók után elküldött a srác, szóval nem lehettem valami jó, hát utána évekbe telt, mire megjött az önbizalmam. De azóta nem érdekel. (: 18/L
2012. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó volt, örülök hogy úgy történt ahogy, pedig nem egy nagy sztori:D
2012. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2012. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
14 évesen szilveszterkor buliban leitattak,nem is tudtam,h alkoholos amit adnak..:/ és nem bírom a piát,és részeg voltam.Persze magamnál voltam,de jó kedvem volt nagyon.Egy fiúval,aki 16 volt akkor,végigcsókolóztuk az egész szilvesztert.Aztán egy másik is rámnyomult,de ő nem tetszett,de szó szerint nem hagyta,hogy otthagyjam...Miközben csókolóztam,elképesztően jó vol..Életem legjobb estéje.Mert tetszett a srác nagyon.De aztán utána soha nem találkoztunk,és facebookon miután bejelölt,ki is törölt..ki érti ezt :) De nem bántam meg,és most jöhetnek a kommentek,hogy ribanc vagyok.De megsúgom,szűz vagyok,nem volt még barátom,és azóta nem smároltam senkivel :) 16/L
2012. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos és sokat jelent. Bár nem volt jó élmény, de az én hibám volt, amiért nem mertem elmondani a pasinak, hogy még nem csókolóztam. Nekem a mai napig sokat jelent egy csók.
2012. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!