Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne csessze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne csesszem el már az elején, még új a helyzet?

Figyelt kérdés
Szoval ez a barátnő téma eddig nem jött össze nekem, holott 22 vagyok már. Úgyhogy inkább megkérdezem, hátha tudtok jó tanácsokat adni nekem. Még nagyon friss a dolog, de inkább most minthogy késő legyen, és már megint csak barátkozok... Van egy lány, megtetszett, nincs barátja, erről a részről ennyit egyenlőre... Magamról: jó humorú, beszédes, intelligens, előzékeny, udvarias, "aranyos, cuki" (na ezt a kategóriát akarom elkerülni főleg, mert mindig csak ezeket kapom itt az utolsó kettőt). Külsőre magas vagyok 185 cm, kinézetre erős átlag, öltözködésügyileg mivel főiskolát végeztem, ezért az inges stílus játszik. A kérdésem adott... annyival egészíteném ki, hogy vajon mikor hívjam el randira? Mennyi idő kell ehhez? Igazából tudom én hogy nem sok, de mivel facebookon beszéltünk, és az valahogy olyan személytelen, 1-2 beszélgetés facebookon :S Kevésnek tűnik... félreértés ne essék ő keresett engem elsőnek.
2012. aug. 25. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Először próbálj barátkozni furcsának tűnik de beválik hidd el.Tapasztalat.. még amikor 16 éves lehettem belezúgtam egy csajba,egyből megmondtam neki persze hogy lerázott..

Most először barátkozok..persze nem buliról haverokról meg ilyenekről próbálok vele beszélni,hanem mélyebb dolgokról..

Megkedvelteted magad és beléd szeret,nem fontos a külső,inkább a belső.

Persze,ha külsőre rossz lennél(nem akarok csúnya szavakat használni)oda mennél az utcán egy gyönyörű hölgyhöz egyből lerázna.

Velem is megtörtént mivel,nem vagyok egy Adonisz. 187 cm vagyok 89kg van feleslegem a hasamon,de ha először megkedvelteted magadat nála 90% hogy beléd szeret,hogy ha nem is tetszel neki külsőleg.

Én is így csajozok,eddig 3ből 1 utasított el..hogy maradjunk csak barátok.

Amúgy ha ő keresett meg az dupla esély :D

Beszélgessetek még 1et és utána hívd el valahova ha akarod :D

Na hajrá! :)

20F

2012. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!