Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálta? Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta? Azt hittem barátok maradunk.

Figyelt kérdés

új fiú jött az osztályba...és néha beszélgettünk. aztán a nyári szünetben sokat írtunk egymásnak. egyik nap elhívott moziba,én elmentem vele,de azt hittem baráti mozi. azán kiderült hogy ez számára egy randi volt...aztán lért legyek a barátnője...én nemet mondtam mert nem érzek szerelmet iránta..azán feltette a kérdést hogy miért nem leszek a barárnője...és én őszinte voltam.

akkor volt az első viátnk...aztán egyre többet veszekedtünk...és egyszer jól kiosztottam...(volt rá okom)és megszakított minden kapcsolatot..

nem azért mert megsértődött...más az oka de nem tudom mi.


2012. aug. 25. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Na vajon?!

Valószínű, nem képes úgy kezelni téged, ahogy te azt elvárnád tőle, ezért inkább végleg elfeledni próbál, mintsem magára erőltetni egy álcát.

2012. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
te nem ismered ... egész biztos nem ez a baj...
2012. aug. 25. 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem ismerem és úgysem értelmezhetem helyesen a gesztust, mi a nyomorúságos fenéért írtál ki ide kérdést?
2012. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ahhoz neked semmi közöd...ha meg nem tetszik valami,szólj a moderátornak
2012. aug. 25. 22:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Képzeld el hogy te vagy az a srác.Te képes lennél ezután barátként tekinteni a lányra?Félre ne érts,nem te vagy a hibás,szerintem ez volt a legjobb és leginkább fair dolog,amit tehettél,hogy nyíltan és őszintén megmondtad a véleményed.Ezután már a srác hibája,hogyha ezt nem tudja tiszteletben tartani.Viszont nem várhatod el tőle,hogy minden olyan legyen mint a mozi előtt.Ez a maradjunk barátok egy teljesíthető kérés,de nem azonnal.Olyan mintha azt mondák neked hogy a kutyád elpusztult,de megtarthatod.Nem olyan egyszerű egy ilyen eset után azonnal visszazökkenni neki sem.A legjobb az lenne,ha egy kicsit most várnál aztán megpróbálnád vele(lehetőleg vita nélkül)újra átbeszélni a dolgot.Ha az sem használ,akkor sajnos menthetetlen a dolog,tegyél le a barátságáról.
2012. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Nincs közöm hozzá", ergo a kérdésnek sincs errefelé keresnivalója. Úgy kérsz ki véleményeket, hogy valójában kíváncsi sem vagy rájuk. Egy paradoxont táplálsz, maximálisan híján vagy a logikának. De nem számít, én benyújtottam a tőlem telhető segítséget, majd tisztább fejjel eldöntöd, mit volna helyes kezdened vele.
2012. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
talán igazad van...talán nem...de ezután majd észben tartom amit írtál.köszönöm a válaszodat.
2012. aug. 25. 22:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit. (Szerintem adj némi időt neki, s amennyiben azt nem a felkeresésedre fordítja, kérdezz rá te magad az okokra, persze csak ha továbbra is foglalkoztat majd a téma.)
2012. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

felköszöntöttem a szülinapján,névnapján.ő meg még annyit se írt "köszi"...engem egyszer sem köszntött fel...

ne szépítsük...ez faragatlanság.

szernted is?

2012. aug. 25. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!