Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » VANNAK MÉG? (kérdés túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VANNAK MÉG? (kérdés túl rövid, magyrázat hosszú)

Figyelt kérdés

vannak még olyan 16-18 éves lányok fiúk akiket nem csak a szex, cigi, pia érdekel?

16 éves lány vagyok és ahol lakom (nem putri környék, egy nagy város) a legtöbb ilyen fiatalokat csak ez érdekli

persze tisztelet a kivételnek, de egyiktől sem halottam még hogy pl egy komoly párkapcsolatra vágyna, vagy hogy érdekli a jövője olyan szempontból hogy nem olyan tanuló aki arra hajt hogy meg legyen a kettese stb.

léteznek még ilyen fiatalok?

(persze tudom hogy vannak, de ti is észrevettétek hogy sajnos ilyenekből egyre kevesebb van?)


2012. aug. 25. 22:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Igen
2012. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Vannak./Voltak/Lesznek.
2012. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok.De nekem se kell párkapcsolat.Fontosabb az edzés és a tanulás.16/F
2012. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Igazából vannak ilyenek, én is ilyen voltam, és vagyok is, csak a szürkeségben nem veszed észre őket, illetve ők sem fognak oda menni hozzád, hogy "hé nincs kedved ismerkedni?", mert pár elutasítás láncreakciót keltXD
2012. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
igen, jelen 17/f
2012. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

igen, én sem a párkapcsolatra akartam kiélezni a dolgot

nekem is most fontosabb a tanulás (még nem is volt pasim :) mindíg fontosabb volt valami más: sport, tanulás)

és tudom hogy voltak vannak lesznek, de én úgy veszem észre hogy sajnos egyre kevesebben

sajnos

2012. aug. 25. 22:47
 7/25 Rainbowinthedark ***** válasza:

"Az ember semmire se megy. Aki intakt, az műveletlen, aki művelt, az korrupt Az intakt előtt le kell tagadni a műveltséget, a művelt előtt le kell tagadni az intaktságot. Az ember semmire se megy."

Hamvas Béla:Direkt morál és rossz lelkiismeret

Csatlakozom Vannak/voltak/lesznek

2012. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

igen!

én 19 éves srác vagyok.utálom a cigit,alkoholt néha iszok.

nekem a hobbim a motorozás,abba költöm el azt a pénzt amit mások ezekre költik.Párkapcsolatot szeretnék.Nem hajtok rá ribikre.

2012. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Persze hogy vannak csak hát szuperhősőket nem látsz mindennap.
2012. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

látom azért vagytok néhányan

mindíg próbálom figyelni a kicsit szürkébb embereket is és ha van ilyen akkor észreveszem és néha én megyek oda beszélgetni, de gyakran annyira visszahúzódóak ami pedig már a ló túloldala

a szürkeségről pedig: nem negatívum, nem járok bulizni, nem iszok vagy cigiek, jól tanulok és nem szólogatok be másoknak, sokan ezért szürkének tartanak de magamba tudom hogy sokkal többet érek náluk és remélem hogy ezt mások is észreveszik

2012. aug. 25. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!