Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Fiúk szeretiiek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Fiúk szeretiiek az otthoni meztelenkedést?

Figyelt kérdés
Mi szívesen töltjük szabadidőnket meztelenül, úgy alakítottuk ki kertünk egy részét, hogy ezt zavartalanul megtehetjük, a szomszéd telkekről nincs rálátás erre a sövényekkel határolt parkosított részre.

2012. aug. 25. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
a házban igen, de alsógatyáig szoktam max, amúgy meg felső nem szokott lenni rajtam, nadrág igen, főleg nyáron a napok 80%ában
2012. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miazhogy. Ebben a melegben meg végképp mindennapos a nudizás. A barátnőmmel nem élünk együtt, de nagyon sokat van nálam. Sajnos ő csak akkor meztelenkedik ha huncutkodni akar :) de én a nap bármely szakában szívesen nyomom előtte gatya nélkül is.


23/F

2012. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ebben a melegben egész jó :) szabadon lóghat a szerszám.
2012. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 madridista22 válasza:
én most nyáron csak az vagyok itthon. bnömmel élünk együtt..és ő is és én is meztelenül vagyunk itthon..
2012. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ha tehetem akkor mindig meztelenül vagyok itthon.

A lakásban és a házkörül is tudok meztelenekedni.Van hogy napokat vagyok meztelen.

Ffi

2012. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én otthon a nagy melegben állandóan meztelenül voltam otthon. A mi kertünk alapból olyan hogy lehetetlen az átlátás, így simán megtehettem ezt. A hosszú hétvégén szinte csak meztelenül voltam, egyedül akkor vettem magamra valami ruhát ha elmentem boltba, vagy egyik ismerősömhöz. Én még télen is meztelenkedek itthon ha a párom kicsit túlfűti a házat, mert fával fűtünk azt nem lehet rendesen beszabályozni, akkor sokszor van hogy ledobom a ruháimat, mert én így érzem jól magam. A párom ritkábban meztelenkedni, ő nem nagyon szeret meztelenül lenni, de őt nem zavarja ha én az vagyok. Ha jön valaki akkor mindig van kéznél valami ruha amit gyorsan magamra tudok venni szinte pár másodperc alatt. 24/N
2012. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!