Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borotválkozás! Mi a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borotválkozás! Mi a baj?

Figyelt kérdés
Ha fenttről lefele csinálom, mindig ott marad egy kis borosta. Ha fordítva, megvágom magam. A borotva 5 pengés, gilette. Mit csináljak?17/F

2012. aug. 26. 01:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

másnál is így van

csak akkor tökéletes a simaság, ha a szőr növekedésével ellentétesen csinálod... utána aftershave, és ha vérzik akkor papírzsepit tegyél rá kis cafatban, és ha megszárad, akkor vízzel felpuhítva szedd le. ahogy kezdesz rutinosabb lenne, egyre kevesebbet vágsz, de mindig lehet egy-egy kis seb.

ha nem kell nagyon simának lenned, akkor elég, ha lefele húzod

2012. aug. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
növéssel ellentétesen... és milyen töketlen pasi az, aki megvágja magát???? o.O Arcodon is sikerül megvágni magad? LOL
2012. aug. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sz*rj a borostára! :D attól leszel férfias!
2012. aug. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én lentről felfelé szoktam, de egyszer vágtam meg magam. Akkoris arcszesz, oszt'cső.:D
2012. aug. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ugyanez, lehet nem tudok borotválkozni, ugyan én eldobhatóval nyomom, de ha fölülről lefelé húzom akkor pár szálat csak elsimít, felfelé nem vágom meg magam, de viszont az arcbőr érzékenyebb lesz, kivéve ha minél kevesebb és annál inkább határozott mozdulattal húzol föl, de macerás helyeken pl áll gyakran kipirosodik
2012. aug. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Minek annyi penge, ha úgyse tudod használni?
2012. aug. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
reklámokban meg filmekben miért mindig föntről lefelé húzzák?
2012. aug. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7#

1; hogy mutassák, hogy még úgy is teljesen sima lesz. persze könnyű, ha a hab alatt, már az...

2; hogy ne vágják meg magukat, mert az eléggé hülyén nézne ki a filmen, vagy reklámban...

2012. aug. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Idővel belejössz majd.Muszáj alulról felfelé is húzni nekem is, különben nem lesz szép sima.

Borotvahabot illetően a Nivea Silver Protect-et tudom ajánlani. Van benne ezüst, ami a mikrosérüléseket gyógyítja, persze komolyabb vágás ellen nem véd. Legyen kéznél timsó, ez összerántja a vágást, ha rányomod, és nem vérzik utána.

Fog ez menni idővel, csak gyakorolni kell.

2012. aug. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lerin válasza:
100%

Na mondom hogy köll beretválkozni:

Ha érzékeny a bőröd, előtte érdemes valamilyen preshave krémet használni, vagy zuhanyozni, vagy forróvizes törölköző az arcon tartani pár percig.

Borotvakrém/hab. Az is hadd hasson 1-2 percig.

Utána növekedési iránynak megfelelően (lefelé). Ha érzékeny a bőröd (vagy béna a borotvád), akkor újra hab, újra lefelé.

Végül újra hab, felfelé. Ekkor nem fogod magad megvágni (esetleg pontvérzésed lesz, de azt az arcszesz elintézi).

A borotvát meg ki kell tapasztalni, hogy melyik a jó neked. Nekem pl a legjobban a zsilletpengés borotva jött be.

2012. aug. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!