Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság később többet akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság később többet akarok De a nők nem. Miért?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy, ha közelítek 1 lányhoz először barátságos vagyok vele meg minden jól összeismerkedünk meg minden később barátok leszünk jól elvagyunk és mikor nem bírom tovább akkor megtetszik 1 ideig még nem is sejti aztán jön az áttörés. Megmondom neki vagy ha nem mondom meg de utalok rá h tetszik nekem.Aztán egyből mind azzal jön hogy csak barát meg minden és ez rohadtul zavaró, hogy én csak barátnak vagyok jó. Akármilyen odaadó vagyok. én csak barát lehetek. MIÉRT VAN?



Főként női válaszokra vagyok kíváncsi.. a női logikát a férfiak nem értik sajnos:S


2012. aug. 28. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy egy nőnek előbb a barátja leszel, és aztán a pasija. A legelejétől kell mutatni a szándékot.
2012. aug. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor egyből mi van?

Még nem is ismerlek meg minden iesmi..

2012. aug. 28. 23:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Friend fuckin zone
2012. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jól összeismerkedtek...na ez egy nagy gond.
2012. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ismerkedni randikon kell, nem barátkozni, aztán egyszer csak kitalálni, hogy járjatok. Többnyire amúgy sem szoktak hosszú életűek lenni a barátságból indult kapcsolatok (tapasztalat)
2012. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy neked tetsző lánynál nem szabad kinyitnod a könyvedet, már ha érted, mire célzok.
2012. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó ezzel arra akarsz célozni hogy akkor kezdeményezzek mikor érzem azt hogy ő is érez valamit irántam? Remélem jól értelmeztem :S
2012. aug. 28. 23:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem,nem szabad megnyílnod barátilag! Ha kitálalsz nem leszel érdekes a számára,ha meg még rinyálsz az érzelmeidről plusszba ,akkor én nem csodálkozznék azon se ,ha "girlfriend zone"-be tesz.
2012. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nőnek rinyálni érzelmekről elég szar lenne:D

De azt még nem tettem meg:D

Ezért vannak a barátok is igazából akikkel megbeszélhetem

2012. aug. 28. 23:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Na ök teljesen igy vannak veled. Neked az kell ,hogy érezd öket a közeledben ,neki meg jó ha pukkadásik a van az egojuk a sok bóktól kedvességtöl ,majd utána kicsit le kell szarni És igy egy érzelmileg labilis állapotba kerülnek ,ami miat érezznek majd vágyat irántad.De ez a taktika se holt biztos,ha rosszul startoltál náluk minden esetre legyél férfi magabiztos ,kicsit bunkó néha.néha egy kedves bók is a fülükbe tévedhet.De kedves oldaladat ne az elején mutasd ki!
2012. aug. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!