Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vitt már valaki egy prostit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vitt már valaki egy prostit el nyaralni, vagy csak egy hétvégére, természetesen pénzért?

Figyelt kérdés
Kicsit tudom fura a téma, de szeretnék egyszer végre egy olyan nyaralást, illetve szívesen elvinnék egy csajt, úgy, hogy gyakorlatilag az egész nyaralást átszexeljük. Van e valakinek ebben tapasztalata, akár egy rövidebb hétvégéről is legyen szó? Milyen volt így együtt lenni egy hivatásossal? Kinek mennyibe fájt az ilyen jellegű szórakozás, és milyen időtartamú volt?

2012. aug. 30. 02:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Hová fajul ez a világ komolyan mondom ez már nagyon gáz
2012. aug. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Na de hogy a kérdéshez is szóljak,nem lenne egy olcsó mulatság.1 hetes nyaralás esetén 300.000-400.000 körül,de ez attól is függ hogy naponta hányszor húznád meg
2012. aug. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez csupán egy kérdés volt, elgondolkoztam rajta én is már. Igazából az ember kíváncsi, és nem akkor akarom kipróbálni ha már megházasodok.
2012. aug. 30. 02:32
 4/13 A kérdező kommentje:

02:31!


Volt már benne részed?

Szerintem az első pár nap sokszor, utána már annyira lehet nem is kívánnám, nem tudom, nem próbáltam még, azért kérdeztem. Én olyan 200-300ra tippeltem

2012. aug. 30. 02:34
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Én 11 éve a nejemmel nyaralok minden évben. Nem hiszem, hogy olcsóbban úszom meg, mint ha egy luxusqrvával tenném ugyan azt. Csak az óvszer árát spórolom meg.
2012. aug. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem volt benne részem,én sose kezdenék prostival mert az nagyon megalázó lenne nekem!


na de visszatérve a kérdésedre.Gondolom nem egy lerobbant lotyót akarsz ezért menetenként úgy durván elkérne 10.000-et.Számold ki ha minden nap egy héten keresztül dugtok egyszer az 70.000FT.Namármost egy nap lenne több menet is ezért ez jócskán megemelkedne.Ezen felül még azért is fizetned kéne pluszba amiért ott van így ez simán meghaladná minimum a 300.000-et és ugye ott vannak még a többi kiadások is


De hogyha te beéred egy rozzant cigány k*rvával akkor kijöhetsz akár 10.000-ből is :D :D :D :D :D :D :D

2012. aug. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Rozzant kurv@t szerintem ingyen is elvihetnék, csak az utat fizessem :)

Inkább olyan választ várnék aki már próbálta, és mennyibe fájt, vagy ismerőse csinálta pl. és van tapasztalat.

2012. aug. 30. 03:14
 8/13 anonim ***** válasza:

Ember, egy napot nem tudnál átszexelni. Egy jó csajnak egy nap van 10-20 vendége, az kb. 10-nél 5 óra, és 100000Ft.

Számolj! Minek menjen el? Van barátja, stb. azzal megy el!

2012. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
barátom, legyen eszed, van itt a GYK-en annyi könnyűvérű csaj, aki simán elmegy veled egy hétre ha fizeted az útiköltségeit. Nehogy már ilyenért pénzt adj... amúgy a prostit hamar megunnád, meg ő is téged. 2 nap után már unalmas lenne.
2012. aug. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Neki minőségi csaj kell,nem hiszem hogy a gyakorin olyan sokan lennének
2012. aug. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!