Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez belefér egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez belefér egy kapcsolatba vagy erről inkább le kéne mondanom?

Figyelt kérdés

Szoktam néha rock koncertekre járni, ahol az egyik banda eléggé ismer, mivel régen nagyon sokszor jártam a bulijaikra, és még régen kialakult ez, hogy amikor ott vagyok, akkor folyton nézzük egymást, rám mutogat a szexuálisabb tartalmú részeknél, sokszor nekem énekel...ilyesmi. Ha a barátom ott van velem, akkor is.

Igazából ez semmit se jelent, csak egy kis játék, mindig is az volt, egyébként nyilván semmit se akarok tőle, meg nem is tartom valami nagy dolognak, de szerintetek attól még belefér?


2012. aug. 30. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Persze, miért ne?
2012. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Mellesleg legalább látják, hogy menő csaj vagy. Talán még a barátodnak is tetszik (ha tényleg ártalmatlan dologról van szó!!!)
2012. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Ez legfeljebb részedről játék, a párod szerint nem biztos.

Amíg független voltál addig jó poén, de az idők változnak...

Konkrétabban kéne ismerni a történet szereplőit, de alapvetően ez nem valami jó dolog.

2012. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátodat, hogy zavarja-e.
2012. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mondj le
2012. aug. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Akkor ez már sok? :/

A találkozásokról, beszélgetésről lemondtam (mármint csak koncert után találkoztunk, nem külön megszervezve természetesen), de akkor lehet erről is kéne.

2012. aug. 30. 10:24
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"folyton nézzük egymást, rám mutogat a szexuálisabb tartalmú részeknél, sokszor nekem énekel...ilyesmi. Ha a barátom ott van velem, akkor is"


ez nekem nem férne bele, az én barátnőmmel ne kokettáljon senki főleg ne szexuális utalásokat tegyen, sztem ez megalázó egy kicsit

2012. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: ha kifejezetten haverkodnál a zenésszel, az más. Akkor még a beszélgetés is beleférne, mint haverrel, fiúbaráttal.


De így gondolj bele a fordítottjába: ha koncerten a barátoddal kacérkodna az énekes/zenész csaj, rá mutogatna, ő pedig élvezné, dagadna a büszkeségtől a szexuális részeknél, te féltékeny lennél-e? :)

2012. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, én úgy értettem úgy mondj le, mint egy parlamenti képviselő.
2012. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, én ezt értem, tudom, hogy fura lehet külső szemmel, ezért is fordult meg a fejemben a kérdés.

Viszont én tudom, hogy ezt egyikőnk se gondolja komolyan, már elég régóta ismerjük egymást, és ez valahogy kialakult. De sose volt köztünk semmi, meg egy beszélgetés során ilyen utalások sincsenek, ezért is gondolom, hogy ez csak ilyen "játék".

De mindenképp megbeszélem majd a barátommal, ha megérti, akkor rendben, ha nem akkor meg hagyom ezt a dolgot. :)

2012. aug. 30. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!