Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes vele foglalkoznom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes vele foglalkoznom?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki szinte mindig a nyomomban van, mindig ott van ahol én, figyelmes, és féltékeny. (Azt hallotta valakitől, hogy van pasim, de fogalmam sincs kitől). Szóval azt hitte hosszú ideig hogy van pasim, ennek ellenére még más pasikra is féltékeny, akik a közelemben vannak.

Viszont figyelmeztettek páran hogy vigyázzak, mert más csajokat meg akar fektetni, bepróbálkozik náluk.

De akkor miért féltékeny??


2012. aug. 30. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Alig használt működő bojler eladó.Irány ár 10000 FT.
2012. aug. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem
2012. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bárki tud színészkedni.Én is eltudom játszani,hogy féltékeny vagyok.Ha nagyon elakarom érni a célomat,bármit megteszek az érdekében,akár azzal is,hogy megjátszom magam.Figyi,páran figyelmeztettek már,akkor ez jelent valamit!Attól,hogy elejt pár bókot,meg úgy tesz,mintha féltékeny lenne,nem feltétlenül biztos,hogy komolyak a szándékai,sőt!Nem kell hinni az első jöttmentnek.
2012. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!