Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már le akar feküdni, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már le akar feküdni, én viszont nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,szűz.Barátom 17 ő nem,de csak egyszer csinálta.Szeret meg minden de 10 napja vagyunk együtt,március óta kavarunk,de én.. nem akarok semmit,még pettinget se!Majd hónapok után,meg is mondtam neki,de nem tetszett neki,mert,hogy ő kiván stb. :( Annyira gyerek vagyok még az ilyenre . .
2012. aug. 30. 10:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond azt, hogy ha valóban szeret, akkor megérti: ez csak akkor megy, ha te már késznek érzed magad... és szólni fogsz.... ( Van egy olyan érzésem, hogy csak szeretne meghúzni...)
2012. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Épp az,hogy rendes.Nem,elég bonyolúlt volt itt minden,sirt is miattam stb. nem használna ki,de már szeretné.. :S
2012. aug. 30. 10:09
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

kb. ha .. belemész

8 nap múlva jól megdug

10 nap múlva kezd nem foglalkozni veled

11-12 nap múlva dob és ennyi

2012. aug. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megvárja vagy mehet máshoz. Ha szeret akkor tud várni.
2012. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"zeret meg minden de 10 napja vagyunk együtt,március óta kavarunk,de én.. "

Na már ez a mondat betette a kaput nálam, hiszen a kavarás az nem éppen egy komoly dolog, szándék. Legalábbis az én szótáramnál nem az.

10 nap, az lepkefing. 6 hónap után ebben a korban TALÁN!

Egyébként ha annyira szeretne, akkor nem lenne még olyan szükséges a szex, hiszen a boldogsághormonok már attól tombolnak, hogy a közelében vagy a személynek, magadhoz ölelheted... A többi csak utána lesz, hogy úgy mondjam égetően fontos. Jó ideig pusztán a szerelem jóleső boldog érzésével is el lehet lenni, de úgy látszik ez nála nincs meg. Persze tagadni fogod, de csak szexre kellesz neki. Kavarás alatt, mással is lehet kavarni, azaz több csajt is fűzhetett közben, stb. Pár műkönnyet meg el tudok én is ejteni, mintha igazi lenne... Na de mindegy. Ne hagyd szerintem, és ha dob... akkor lesz majd másik pasi :))

F/16

(Mint a villamos. Ha lekésed az egyiket 3 perc múlva jön a következő)

2012. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja drága értem is sírt egy srác és közölte a csillagokat is lehozná, vette az ajándékokat 2ÉVIG ismerkedtünk mire jártunk!! Közölte, hogy velem szeretné leélni az életét, de egyszer csak bekattant és erőszakoskodni kezdett velem ,mert nem fogadta el, hogy én testileg nem akarok tőle semmit. Az ilyenekre vigyázz és, ha gond támad azonnal dobd ki nehogy már a te tested felől ő akarjon dönteni!
2012. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne feküdj le vele, maradj fent.
2012. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Bírom azokat akik leáltalánsítják, hogy ilyen korban még 6 hónap meg ilyesmi.


Ne foglalkozz senkivel, a barátoddal sem, ha TE nem akarod, NE csináld. Ennyi.


Ha már úgy érzed kész vagy rá, akkor jó is lesz. Tudom, ilyenkor cukkolnak a barátnők, mivan ha a pasi elpletykálja, hogy frigid vagy, meg ilyesmi. Szarjál rá egyet, a te tested a te döntésed.


Persze olyan nagyon parázni sem kell tőle, nem olyan nagy dolog, pár év múlva majd rájössz, milyen jelentéktelen dolgokon tudod magad szaratni tizenévesen.

2012. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

"Bírom azokat akik leáltalánsítják, hogy ilyen korban még 6 hónap meg ilyesmi. "

Nem mondtam, hogy akkor már kell, vagy valami, azt mondtam akkor már TALÁN lehet valamit kezdeni, de addig SEMMIKÉPP SEM AZ ÉN ÉRTÉKRENDEM SZERINT. Ha hat hónap eltelt és minden rendben van, akkor el lehet kezdeni az intimebb dolgokat, de nem rögtön egymás torkának esve szexelni, hanem csak pettingelni, meg egymás felfedezése, és szép lassan eljutni az aktusig... Ez az én véleményem. És továbbra is, HAGYD A SRÁCOT, NE TEDD!

2012. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Annyira gyerek vagyok még az ilyenre . ."

Akkor ne feküdj le vele. A szex csak akkor lesz jó, ha te is kivínádod, te is akarod.

Ha csakmazért fekszel le vele, mert ő akarja, akkor egyrészt nem lesz jó élmény, másrészt a későbbi szexuális életedre is kihathat.

Ha nem bír várni, akkor keressen mást.

2012. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!