Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, egyáltalán csináljak vmit?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy társat,eddig még nem jött össze,pedig szinte mindennel próbálkoztam,tudom nem jó görcsösen akarni,viszont azt veszem észre,hogy az se jó,ha nem csinálok semmit.A netes tárkerősök nem vezettek eredményre,szórakozni nem járok,olyan társaságba se járok,ahol hölgyekkel ismerkedhetnék,félénk is vagyok.Bulikba nem hívnak a haverok,igaz nincs is sok pénzem,megszólítani hölgyeket és összeismerkedni velük boltban,utcán stb ahhoz nincs merszem.Csajhaverjaim sincsenek.Örülhetek,ha évente pár csaj ismerőst szerzek

2012. aug. 30. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerezz fiu/ferfi baratokat, es az o segitsegukkel probalj meg becsajozni. Ok tudnak segiteni de mi....NEM!
2012. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!