Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az szerintetek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerintetek normális dolog, ha egy nő pl:meglát egy bőrszerkós, western csizmás rocker pasit. Már rögtön beindul a fantáziája? és állandóan arról álmodozik, hogy bárcsak találkozhatna vele vagy még esetleg mást is?

Figyelt kérdés
mi a vélemény az ilyen vadúl öltözött,fennt említett férfiakról?lányok,nektek ez bejön?

2012. aug. 30. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
szóval azt várod el, hogy pár darab ruhától majd benedvesednek? na ne nevettess :DD
2012. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be cseppet sem :S
2012. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor indul be a fantáziája ha szereti a lábszag szexet. A wesko csizmában tuti jó a zamat
2012. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

bizonyos életkorban totál normális... mondjuk engem a katonai szerkó izgat fel, de az más téma.

Csak, mert vadul öltözik valaki még nem lesz szexisebb. Jól is kell kinéznie, hogy csajokat szedjen fel. Nekem egyébként sem zsánereim a kemény csávók, jobban kedvelem a hanyag eleganciát :P

2012. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, téged ez izgat. Az én fantáziám akkor indul be, ha egy jó testű pasit látok felső nélkül, vagy jók a lábai. Na akkor tudok ám fantáziálni..:D

16/L

2012. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze, normális dolog. Ha ilyen stílusú a lány, vagy az ilyen stílus vonzza. Nekem az ilyen férfiak nagyon bejönnek, mondhatni zsánerem.

De persze emellé fontos a belső, nem kezdek el rögtön fantáziálgatni, mert ha kiderül, hogy buta vagy bunkó...akkor hiába a drága bőrcucc, akár Harley Davidson is düböröghet alatta, akkor sem érdekelne.

22/L

2012. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Wá nekem nagyon ******.****** de inkább a terepgatyás+bakancsos egyedek tetszenek (persze bandás pólóban) :D
2014. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hypno ***** válasza:
100%
Nekem erről a Rendőrakadémia és Kék osztriga bár jut eszembe.
2015. júl. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kinek mi a normális. Nekem pl. nem indul beva fantáziám az ilyentől. Ellenben ha fehér furgonnal jár egy pasi, attól végem van. Ez meg neked nem normális.
2018. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!