Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, milyen az ideális/álom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, milyen az ideális/álom csaj nektek?

Figyelt kérdés
Milyen az az alak magasság testfelépítés arc hajszín ami legjobban bejön/izgat titeket? Tisztában vagyok vele hogy mindenkinek más,mégis kíváncsi vagyok..

2012. aug. 30. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az én véleményem az, mivel én 1,9 magas vagyok legalább 1,7 legyen a lány. szeretem ha van mit rajta fogni, de azért ne legyen kövér. legyen szép arca, mosolya, a haja szeme színe nem érdekel. nekem a belső fontosabb, legyen kedves,aranyos,vicces
2012. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nemtudom..


talán Palvin Barbara^^

2012. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen lány nem hiszem, hogy létezik de ha mégis, és olvassa ezt, akkor írjon nekem és bármit megteszek érte.

180 fölötti termet (nagyon magas vagyok), kreol bőr, barna haj, barna, vagy fekete szem, angyal arc. Ha belső is érdekel mosolyogjon sokat, legyen életvidám, lehessen beszélgetni, hülyülni, és lelkizni vele. Ja és persze fogadjon el olyannak amilyen vagyok :) Ha ilyen létezik, akkor érte lehoznám a csillagokat az égről :D

2012. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1., illetve 3., eddig hol voltatooook?:DDD
2012. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen(ek):

[link]

2012. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Minimum 250cm legyen plusz egy szemöldöke és szeretem ha szoros a koldoke 20/f
2013. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sándorjános ***** válasza:

Tegnap ébredtem rá, hogy tetszik a nők arcában a kicsit északies vonás (szélesebb arccsont, vastag ajak, nyilazott, belsőesésű szem, egyenes haj, talán szeplő is).

Hajszín szerintem tök mindegy, bár az extravagáns dolgoktól óvakodok (kék, leopárd minta színű, zöld, benyírbált haj fúj...) Favorit: szőke, vörös, barna, fekete ebben a sorrendben :) szerintem legyen 165/170 cm + (bár voltam már szerelmes ennél alacsonyabb csajba is). Legyen meg az alakja, de a tompább idomok se kizáró tényezők. Mosolyogjon, vidám legyen, szeressen élni, szeressen engem, ezek a legfontosabbak.

2014. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
bejön ha a szokásosnál több lába van,a kedvenc színem a sárga ezért nagy mennyiségnek nagyon örülök belőle (pl: szem, haj,fogak)a legfőbb h tudjon csülköt főzni és hurkát tölteni, ja és világbéke (a hús illatú parfüm pluszpont)
2014. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!