Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavar benneteket (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar benneteket ( nők), ha párotok másik nőket megnéz? ( s ti is ott vagytok! )

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 12:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
hát eléggé sztem semelyik nö nem hagyná szó nélkül a dolgot
2009. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha én is úgy itélem meg jobb nálam akkor nagyon tud zavarni. Ezt egy "igazi" férfi diszkréten csinálja akkor nem zavar mivel nem veszem észre.
2009. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Múltkor sétáltunk a párommal, amikor azt mondta hogy Atyaisten, megkérdeztem, hogy mi a baj, mire, nem akarom tudni, nagy nehezen ki szedtem belőle, hogy lehajolt egy miniszoknyás lány, és épp észrevette, de nagyon szégyenli magát, mert úgy érzi, hogy ha vagyok neki én, akkor mást nem kéne megnézni.

Egyáltalán nem haragudtam rá, megmondtam neki, hogy örülök neki, hogy így érez, de tudom, hogy szeret, és vannak rajtam kívül más lányok, nézni szabad tudom , hogy nem csalna meg.

2009. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
mi ki szoktuk beszélni a párommal a lányokat...és nem szoktam haragudni érte, ha valamelyikre, azt mondja, h szép, vagy valamije szép, hanem elismerem, ha tényleg az...úgyis tudom, h a legszebb én vagyok neki :)
2009. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Engem nem zavar, én is megnézek más pasikat. Barátommal ki szoktuk beszélni a többieket :)


Engem az zavarna, ha nem nézne meg másokat és boldogtalan lenne mellettem. Nem akarok én ketrecbe zárni! Kit érdekel kit néz meg ha egyszer engem szeret, úgysem csalna meg... különben is mindig őszinték voltunk egymással, ha valaki nagyon tetszik neki azt is simán elmondja.

2009. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem a nyálát folyatja, csak megnézi diszkréten, amikor együtt vagyunk, abszolút nem zavar. Sőt, ha nagyon szép, csinos lány jön arra, én szólok neki, hogy nézze meg milyen szép. nincsen ebből gond.

Az undorító, ha valaki folyatja a nyálát, vagy beszól, mikor ott van a párja is, de ez nálunk fel sem merül.

2009. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Engem egyáltalán nem zavar.Ha esetleg még nálam is szebb akkor én is megnézem hogy hmm tényleg szép vagy jól öltözködik.
2009. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 StephanieXx ***** válasza:
92%
:DEngem nem zavar..ha túl feltűnően csinálja akkor megjegyzem,hogy ugye milyen jó csaj?:DNevetünk...és kész..ha jön egy fiú..és jól néz ki,megjegyzi ő is...de a lányeg,hogy a párotok VELETEK van..nem a másik csajjal:)
2009. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
hát, lehet, hogy csak én vagyok ekkora hárpia, de engem zavar, ha velem van, és megnéz másokat...
2009. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én nem érzem magam hárpiának,de mégis nagyon zavar,ha velem van és másokat megnéz!!
2009. júl. 28. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!