Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen külső és belső tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkezik a jelenlegi párod, vagy aki még nem a párod csak tetszik neked?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem =) Fiúk, lányok egyaránt írhattok!
2012. aug. 30. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem magas-kissé törékeny olyan baba típus.Hosszú hullámos haj.Kedves-mosolygós szimpatikus és intelligens.
2012. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:
0%
egy idióta mint aki értelmi fogyatékos :)
2012. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Nincs párom, nincs olyan, aki tetszene, de még csak zsánerem sincs. Elátkozott egy világ... :o
2012. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hole Hunter ***** válasza:
100%

Ugyan olyan hülye, mint én...ez a legfontosabb.

Számomra a tökéletes partner minden szempontból.

2012. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Férfias, sármos, szőrös, izmos, pici hassal, szép kék szemekkel, és belső tulajdonságaiban is ízig vérig férfi, ezért szeretem annyira.

21L

2012. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

külsőre: barna haj, barna szem, nagyon szép arca van szerintem :) picit magasabb nálam, elegánsan-márkásan öltözködik de nem megjátszott vagy sznob.

belsőre: vicces, szeret piszkálni, de csak aranyosan, pont olyan hülye, mint én, gyerekes, egy rugóra jár az agyunk, odafigyel rám, mindig meg tud lepni - pozitív értelemben. szeret, és szeretem :) 21/l

2012. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

190cm

normál testalkat

colgate-mosoly

szőrtelenítse az intimtájékát és a hónalját

legyen melója és lakása

2012. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hehe úgy látom az "egészséges hülyeség" az sokaknál megvan =D most így belegondolva, én is az ilyen kis lökött teremtményeket szeretem.
2012. aug. 31. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!