Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Számotokra visszatasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Számotokra visszataszító a csúnya bőr? (Pattanások után megmaradt foltokra, mitesszerekre, striákra gondolok. ) Mennyire tudtok túllépni ezen? Egyáltalán egy ilyen lány szóba jöhet nálatok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Szóba:)
2012. aug. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pattanások elmúlnak. A szép csajokon is vannak ilyenek. Engem nem zavarnak. A szőrös szemölcsöktől azért kicsit kiráz a hideg :P
2012. aug. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem probléma, az én bőröm se tökéletes és mégis tetszek a lányoknak, akkor engem miért zavarna ugyanez egy lányon? 23F
2012. aug. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem mondom hogy visszataszító.. jó akinek az arcáról egy Hold-látkép jut eszembe, az azért nem bejövős....

de ha kicsit olyan az nem gáz, nemcsak a külső számít, de az IS

2012. aug. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 David_Hustler válasza:
89%

Én még annak is örülnék, ha legalább ilyen, kicsit helyesebb, szebb barátnőm lenne, nem zavarna, hogy heges az arca, az enyém rendesen olyan, mint egy szörnyé :/ ... De nem csak, hogy szóba jöhetne, örülnék is neki :)

17/F

2012. aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan lány vagyok(minden próbálkozásom ellenére sajnos nem túl szép az arcbőröm), de én úgy vettem észre, hogy azért ez egy bizonyos szintig hátrány - persze nem minden férfi szemében; de ha valaki amiatt nem áll szóba velem vagy amiatt nem tetszem az illetőnek, mert az ég nem egy tökéletes babapopsi arccal áldott meg(ami szerintem sok férfi számára az ideál), akkor az úgysem tudna szeretni és nem érdemel meg. Egyébként nekem a fiúkon kifejezetten imponál, ha van valamiféle szépséghibájuk, és nem zavarnak ezek a dolgok. :)
2012. aug. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!