Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Most őszintén, tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Most őszintén, tényleg a természetességet kedvelitek lányok terén vagy inkább a plázacicákat?

Figyelt kérdés

Ahány fiúnál szóba kerül, szinte mind azt mondja hogy a természetességet kedveli, még a sminket se igazán tűri meg nőn meg sőt nem szereti ha egy lány sminkeli magát, meg hogy utálja a rúzst, akkor is ha természetes színű, szolid a sminkje. Ehhez képest azt látom hogy az ilyen agyon vakolt szolizott pláza cicákat hogy megbámulják. Nemrég összefutottam egy nőismerősömmel, régen egy suliba jártunk. Nem irigykedek rá sem, sem semelyik ilyen nőre, ezt ne próbálja bemagyarázni senki. Ez a csaj amúgy aranyos, de tipikus pláza cica, vagyis festett fekete haj, szolizott bőr, nagy élénk műköröm, kiló vakolat, élénk neon rózsaszín szemfesték és rúzs, nagy bumszli fülbevalók, csiricsáré ruhák mint aki diszkóba megy pedig valami szépségszalonba készült arc kezelésre (úgy hogy kiló festékben). Szóval úgy kedves csak buta szegény és minden, csak nem természetes. Mégis mikor mentünk el kísértem egy darabon tök megbámulták a pasik, nyálcsorgatva, volt köztük mindenféle típus, átlagos pasi is.

Nem vagyok csúnya nő amúgy, engem általában szépnek tartanak, adok magamra, csinosan öltözködöm de nem feltűnően, szolidan sminkelek.

De ez tök kiábrándító, hogy fiúk mondják így a természetesség meg úgy a természetesség, de a férfi magazinok tele vannak hidrogén szőke feltöltött szájú szilikon mellű műnőkkel, azokat nézegetik. Ha az utcán vagy plázában elhalad mellettük egy hasonló akkor azt is jól megnézik.

Nem akarok általánosítani, de ezt látom sajnos. Nem egyszer társaságban voltunk fiúkkal, elment valami pár és ha a csaj egy cicababa volt, az egyik srác ott csorgatta a nyálát milyen jól néz szerinte (és ez a srác nem is helyes és még túlsúlyos is, mint akinek esélye van). Meg szóba került valami híres playmate akkor egy másik rávágta hogy ő de meg..Nem folytatom.

És nem gondolom hogy minden ilyen külsejű csaj buta lenne, biztos van köztük kivétel, olyannal még nem találkoztam (de aki így néz ki ne csodálkozzon ha ezt gondolják róla), viszont ez a nőismerősöm tényleg nem egy észlény. Egy topikban egy csaj azt írta neki műtve van a melle, szolizik és szerinte kamu meg duma hogy a pasik természetes lányt szeretnének, valójában mind ilyen playmate külsejű lányra vágyik még ha tagadják is és természetes nőjüknek meg azt mondják nekik nem jön be a műtött mell aztán mégis megnézik az olyat mint ő, szerinte ha nem így lenne nem néznék meg őket és nem kellenének senkinek.

A baráti társaságomban akikkel jóban vagyok, ismerek nagyon szép lányokat, nem is nagyon sminkelik magukat, mégis szépek, van kisugárzásuk, nem szoliznak, nem járnak feltűnő ruhákban de őket sokkal többre becsülöm és beszélgetni is tudok velük. Viszont néha látok tipikus cicababákat, hiába a divatos ruhák, közönséges, egy kaptafára mennek, egyformák, némelyik olyan ronda a sok szolitól.

Úgy hogy nem értem, talán pasinak kéne lennem hogy megértsem mit esznek a pasik a cicababákon, miért akar sok pasi cicababát, miért ez az etalon, Zimány, Dukai meg társai, de egy természetes szép nő nekik nem elég jó.

Ebben talán lehet valami, hogy pasi a barátnőjének azt mondja a természetességet szereti de azért beindul a plasztik cicababákra (ezt se vegyétek általánosításnak).

Visszatérve elég kiábrándító hogy sok pasi ha mást is mond azért megnézi és talán fel is szed ilyen plasztik szolizott nőket még ha ronda is vagy semmilyen, jobban megnézik őket mint a természetes szép nőket.

És légyszí ne kötözködjetek és ne sértegessetek, normális válaszokat szeretnék, vegyétek figyelembe kissé elkeseredtem.

Köszi!



2012. aug. 31. 21:10
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen, volt olyan barátom aki nem volt különösebben jóképű se izmos, de nagyon okos és tökös pasi volt, megfogott. Megnézem a helyes, izmos pasikat is, de fontosabb hogy megismerjem milyen ember.

Ez a gyerek akiről szó volt idétlen és tutyimuti is. De ''bírom'' mikor pasik kiosztják az ember lányát mert szereti a helyes fiúkat, közben ők se kezdenének ronda túlsúlyos nővel. Azért nektek fiúknak is számít a külső, nem igaz? Nektek jobban is mint nekünk nőknek.

2012. aug. 31. 21:36
 12/31 A kérdező kommentje:
Jó neked utolsó válaszoló. :(( Sajnos ismertem negyven felé közeledő amúgy menő nők körében népszerű pasit akinek volt mindenféle nője de nem tagadta hogy szereti a plázacicákat és mondta is majd felszed egy húszon akárhány éves szőke plázacicát.
2012. aug. 31. 21:39
 13/31 anonim ***** válasza:
52%

ferfiak vagyunk, a szep noket megnzezzuk, a plaza ciciakat is , mivel altalaban ok jol neznek ki.

...de az hogy megnezzuk oket az nm azt jelenti h komolyabb kapcsolatra elis kepzelnenk oket,

a kulso megfog, a belso megtart.

aki jol nez ki, nm bunko pasi az ezt mondja, aki pedig nm az csak ezt gondolja, de a szepsegbol, vagy az ertelembol kell engedjen.de a lanyok is ugyanigy vannak, aki nm ezt mondja az allszent.

nekem pl tetszenek a plazacicak-kulsore-de 1se kepzelnek el baratnomnek.

baratnonek egy termeszetes,ugyes, szeretnivalo csajt kepzelek el.

na ameno

19F

2012. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Az olyan csajok csak szeretőnek jok
2012. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Mikor melyiket!... Amúgy meg nem az határozza meg az ember értékék.
2012. szept. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Kedves, aranyos, természetes normális viselkedésű lányokat olyat mint pl bájos törtető amikor tőrtetőből átalakul a lány amikor már nem hord drága rucikat.
2012. szept. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
és inkább a "nyomik" felé hajlik...
2012. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
Ti nők meg a női magazinokban gondolom én kigyúrt testes hendszam izmos pasikat láttok nap mint nap ti meg azokat nézitek meg jól a nem jó képűeket meg kinevetetitek....
2012. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Nem nézek női magazinokat. Nem nevetek ki senkit.

Egy helyes, sportos, rendes, kedves pasi nem ugyanaz mint egy ronda vagy semmilyen, szolizott agyon vakolt festett fekete vagy hidrogén szőke pláza cica aki még föld buta is.

Az nem zavar ha természetes szépségű nőket néznek meg, pl. barátnőimet :), de szoktam látni más szép nőket akiket én is megnézek csak nem úgy.

Viszont a tetkós kopasz kigyúrt lezüllött alakokat nem nézem meg és nem is szeretem, azok illenek a plázacicákhoz, ahogy hallom azokra is buknak. Hajrá.

Az viszont szánalmas mikor egy ronda dagadt srác cicababákra csorgatja és azt hiszi az a menő, közben gyogyós is és másokat hibáztat a saját hülyeségeiért, más jó pasikat is fikáz. Ahelyett hogy magába szállna, rájönne nem ő kell a cicababáknak és azért tennie is kell hogy észrevegyék.

2012. szept. 1. 17:07
 20/31 A kérdező kommentje:
doktorrossz: odáig érthető, hogy a pasik java része talán nem a természetes nőket kedveli és veszik a feltűnően öltözött erősen sminkelt plázacicák szexuális ''jeleit'', de akkor azt mondd meg, ha így van miért hajtogatja minden pasi hogy egy nő ne sminkelje magát és a természetességet kedveli? Miért mondanak mást mint ahogy viselkednek végül?
2012. szept. 2. 14:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!