Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Most őszintén, tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Most őszintén, tényleg a természetességet kedvelitek lányok terén vagy inkább a plázacicákat?

Figyelt kérdés

Ahány fiúnál szóba kerül, szinte mind azt mondja hogy a természetességet kedveli, még a sminket se igazán tűri meg nőn meg sőt nem szereti ha egy lány sminkeli magát, meg hogy utálja a rúzst, akkor is ha természetes színű, szolid a sminkje. Ehhez képest azt látom hogy az ilyen agyon vakolt szolizott pláza cicákat hogy megbámulják. Nemrég összefutottam egy nőismerősömmel, régen egy suliba jártunk. Nem irigykedek rá sem, sem semelyik ilyen nőre, ezt ne próbálja bemagyarázni senki. Ez a csaj amúgy aranyos, de tipikus pláza cica, vagyis festett fekete haj, szolizott bőr, nagy élénk műköröm, kiló vakolat, élénk neon rózsaszín szemfesték és rúzs, nagy bumszli fülbevalók, csiricsáré ruhák mint aki diszkóba megy pedig valami szépségszalonba készült arc kezelésre (úgy hogy kiló festékben). Szóval úgy kedves csak buta szegény és minden, csak nem természetes. Mégis mikor mentünk el kísértem egy darabon tök megbámulták a pasik, nyálcsorgatva, volt köztük mindenféle típus, átlagos pasi is.

Nem vagyok csúnya nő amúgy, engem általában szépnek tartanak, adok magamra, csinosan öltözködöm de nem feltűnően, szolidan sminkelek.

De ez tök kiábrándító, hogy fiúk mondják így a természetesség meg úgy a természetesség, de a férfi magazinok tele vannak hidrogén szőke feltöltött szájú szilikon mellű műnőkkel, azokat nézegetik. Ha az utcán vagy plázában elhalad mellettük egy hasonló akkor azt is jól megnézik.

Nem akarok általánosítani, de ezt látom sajnos. Nem egyszer társaságban voltunk fiúkkal, elment valami pár és ha a csaj egy cicababa volt, az egyik srác ott csorgatta a nyálát milyen jól néz szerinte (és ez a srác nem is helyes és még túlsúlyos is, mint akinek esélye van). Meg szóba került valami híres playmate akkor egy másik rávágta hogy ő de meg..Nem folytatom.

És nem gondolom hogy minden ilyen külsejű csaj buta lenne, biztos van köztük kivétel, olyannal még nem találkoztam (de aki így néz ki ne csodálkozzon ha ezt gondolják róla), viszont ez a nőismerősöm tényleg nem egy észlény. Egy topikban egy csaj azt írta neki műtve van a melle, szolizik és szerinte kamu meg duma hogy a pasik természetes lányt szeretnének, valójában mind ilyen playmate külsejű lányra vágyik még ha tagadják is és természetes nőjüknek meg azt mondják nekik nem jön be a műtött mell aztán mégis megnézik az olyat mint ő, szerinte ha nem így lenne nem néznék meg őket és nem kellenének senkinek.

A baráti társaságomban akikkel jóban vagyok, ismerek nagyon szép lányokat, nem is nagyon sminkelik magukat, mégis szépek, van kisugárzásuk, nem szoliznak, nem járnak feltűnő ruhákban de őket sokkal többre becsülöm és beszélgetni is tudok velük. Viszont néha látok tipikus cicababákat, hiába a divatos ruhák, közönséges, egy kaptafára mennek, egyformák, némelyik olyan ronda a sok szolitól.

Úgy hogy nem értem, talán pasinak kéne lennem hogy megértsem mit esznek a pasik a cicababákon, miért akar sok pasi cicababát, miért ez az etalon, Zimány, Dukai meg társai, de egy természetes szép nő nekik nem elég jó.

Ebben talán lehet valami, hogy pasi a barátnőjének azt mondja a természetességet szereti de azért beindul a plasztik cicababákra (ezt se vegyétek általánosításnak).

Visszatérve elég kiábrándító hogy sok pasi ha mást is mond azért megnézi és talán fel is szed ilyen plasztik szolizott nőket még ha ronda is vagy semmilyen, jobban megnézik őket mint a természetes szép nőket.

És légyszí ne kötözködjetek és ne sértegessetek, normális válaszokat szeretnék, vegyétek figyelembe kissé elkeseredtem.

Köszi!



2012. aug. 31. 21:10
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

#28-as kérdezővel egyet értek abban, hogy azt nem lehet összehasonlítani, hogy egyes pasiknak a mű plázacicák jönnek be és hogy sok lánynak a helyes sportos (mondjuk így) fiúk.

Mert nem minden plázacica néz ki jól (legfeljebb kiló vakolattal), smink meg egyéb ruhák esetleg plasztika nélkül kiderülne tök átlagos, vagy ronda, vagy ragyás bőrű üres nővel találnák szembe magukat az imádóik.


Azzal nem értek egyet, hogy olyan vonzóak lennének, csak mert hangsúlyozzák a nőies részeiket. Az a probléma, hogy túlhangsúlyozzák, közönséges módon. Lehet úgy is csinosnak lenni és vonzónak, nőiesnek lenni hogy az illető nő nem rakja ki mindenét, nem megy át közönségesbe.

Vagy mi vonzó egy olyan nőben, aki a szolizás utáni ragyáit kiló festék mögé rejti, műszájjal, műszempillával, agyonkontúrozott szemekkel, szájjal, köldökig érő dekoltázsban és s*ggig érő miniszoknyában? (Ez csak példa).


A vonzerőt nem ezek a dolgok jelentik vagy nemcsak ezt jelentik, hogy ki hogy van öltözve vagy sminkelve, ezek mind csak külsőségek. Egy akár kevésbé szép vagy kevésbé feltűnően öltözött lányban is benne lehet a vonzerő, még akkor is ha semmi nem látszik a testéből, és nyakig ruha fedi. A szépség és a vonzerő nem zárja ki egymást, egy szép nőben is benne lehet.


Legalábbis egy fiúismerősöm mesélte, hogy ismert egy szép lányt akinek olyan sugárzása volt, hogy szerinte ha azt a lányt apáca ruhába öltöztetnék se tudná elrejteni, még úgy is vonzaná a ffiakat.


(Habár ha valakinek a szexuális kisugárzás egyenlő egy-egy felragasztott szilikon félgömbbel és szilikon fenékkel.....No komment).

2014. okt. 25. 15:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!