Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! A pasitokat szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! A pasitokat szoktátok ujjazni ill. kinyalni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
WHAT?
2012. szept. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
komoly.. elvileg sok csaj csinàlja ..
2012. szept. 2. 00:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az azért túlzás, hogy sok. Amúgy nem, nem szoktam. Ha arra vágyna, felmerülne bennem, hogy biszex vagy esetleg meleg.
2012. szept. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, és nem is fogom. Én sem szeretem, ha a seggemnél matatnak. És szerintem egy erős túlzás, hogy sok csaj csinálja... 19/L
2012. szept. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pér ***** válasza:
100%

Válaszolók!

Megkockáztatom hogy egyikőtök sincs 22-23 évesnél több, így szinte semmit nem tudtok még az élet rejtett dolgairól.

Azért, mert nekem valami nincs teljesen az ínyemre, ettől még kutya kötelességem megtenni, ha a párom ezt szeretné, hiszen nekem az a feladatom egy párkapcsolatban, hogy a másiknak örömet szerezzek ilyen, vagy olyan formában. Ellenkező esetben hogy is várhatnám el tőle, hogy Ő is megadjon nekem mindent. Márpedig ha nem így működik, akkor lőttek az egésznek hosszútávon.

Tudom mit beszélek. 48 éves férfi vagyok és 24 éve ugyanaz a nő a feleségem, 3 nagy gyerekkel. Ha valaki, akkor én már csak tudom, hogy miként kell egy nőt megtartani és a feleségem is tudja, hogy kell egy férfit megtartani. Pedig nálunk is vannak olyanok, (...no nem sok) amit az egyik, vagy másik fél nem a maga szórakoztatására tesz, hanem csak azért, mert a másiknak ez örömet okoz.

Kissé lesarkítva a dolgot: nem azért dugok meg egy nőt, hogy én elélvezzek, hanem mert látom, hogy evvel Neki is örömet és kielégülést okozok. Ha ez nem így van, akkor az nem dugás, hanem egy szimpla töcskölés, amire viszont minden balfék képes. Igazán jól szeretkezni pedig tanulni kell hosszú-hosszú éveken át. 22 évesen még messze nem áll az ember a szexuális kultúra magasfokán.

Ez tény, amin nem megsértődni kell, (mert már látom lelki szemeimmel a reakciót a hozzászólásomra) hanem elgondolkodni és megtanulni, kipróbálni, hiszen olyan dologról, amit sosem próbáltam, milyen joggal mondom hogy jó, vagy nem jó.

Sok sikert és élményekben gazdag szexuális életet kívánok Nektek.

2012. szept. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
még soha nem nyalt ki csaj, de lehet élvezném, ha ő is :)) 24/F
2013. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!