Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy már csak alg gondoltam egy lányra de az elmúlt napokban megint kezdtem úgy érezni h nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés
megint kezdek depressziv hangulatba esni Pedig mostanaban nem is talalkoztunk Más is volt már úgy hogy éppen kezdte volna elfelejteni azt akit szeretett aztán hirtelen előtörtek az érzések?
2012. szept. 2. 06:23
 1/6 anonim ***** válasza:

hat nem hinnem hogy szrlms vagy !!

DE lehet...

beszelj a lannyal..

2012. szept. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem is beszélned KELL vele.

aztán meglátod mi lesz belőle.

2012. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tudom h állak elé ezzel egyszer már kosarat adott
2012. szept. 2. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg még egyszer. Próba szerencse. :D
2012. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem rosz ötlet de ha megint bebukom akkor talán még beszélő viszonyba se maradunk.
2012. szept. 6. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj de probald meg !!
2012. szept. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!