Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom azt mondta, hogy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom azt mondta, hogy neki szűk az óvszer. Ilyenkor mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Én még szűz vagyok,ő nem,beszélgettünk erről,és mondta hogy szedjek majd esemény utáni tablettát,meg,hogy neki szűk az óvszer. Hát én nem akarok gyógyszereket szedni 16 évesen.. másik probléma: nincs merevedés.azt mondta hogy valami baj van vele,ne ijedjek meg kitud elégiteni,de valami nem ok. na most ilyenkor mit kell tenni mindkét esetben? :S
2012. szept. 2. 09:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az nem megoldás, hogy minden együttlét után esemény utáni tablettát szedegess. Nem védekezésre találták ki, hanem arra, ha már megtörtént a még nem tervezett dolog, akkor még lehet ellene tenni.

Nem vagyok egy nagy óvszer szakértő, de szerintem elég sok fajta óvszer van, amik közül megtalálhatja a neki megfelelőt. Ráadásul az óvszer nem csak a terhességtől, hanem a nemi betegségektől is véd.

Ha ő már nem szűz, akkor előtte hogyan védekezett?

Egyezzetek ki szerintem valami biztonságos és egészséges védekezési formában.

A merevedési problémájával pedig keressen fel egy szakorvost.

2012. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Esemény utáni tabletta? Ez eszénél van?

Tudja egyáltalán milyen az? Esetleg kifizeti?


Ugyanis az esemény utáni tabletta iszonyatosan nagy hormonadag, szétcseszi az ember szervezetét. Egy évben pedig maximum kétszer vehető be.

Emellett orvosnak kell felírni, és kb. 6000 forint egy darab!


Ha a kérdésre koncentrálok:

Vegyetek nagyobb óvszert. Ilyen korban még normális fogamzásgátló tablettát sem javasolnék neked.


Amit gondolok: Ilyen hülyével össze sem kellene állni. Ebből a "szedjél esemény utánit" kijelentéséből látszik, hogy magasról szarik a fejedre, a saját élvezete a fontos.

Nem érdekli, hogy te esetleg hormonbajos leszel az esemény utánitól, az a lényeg, hogy neki tökéletes legyen.

Menekülj tőle baromi gyorsan, mert nagyon meg fogod ezt még bánni.

2012. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Ha meg nincsmerevedése, akkor mégis mi a francért kellene bármilyen védekezési forma?

Ha nem merevedik, be sem tudja dugni.

2012. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben jól pofon vágnám a srácot, hogy ekkora idióta. az esemény utáni gyógyszer egy alkalommal is baromira megviseli a szervezetet, hát még ha minden alkalommal beveszel egyet. vannak amúgy nagyobb méretű óvszerek is, csak egy kicsit keresgetni kellene.

a merevedési gond meg valószínű agyi/idegrendszeri dolog miatt van, ha eddig nem volt probléma.

2012. szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerez ez normális srácot aki kemény is ha kell.
2012. szept. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat.Szex az odébb lesz,csak beszéltünk róla,én még nem állok készen rá.Gyógyszert szedni nem fogok,tudom,hogy nagyon drága!
2012. szept. 2. 09:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát az egészen biztos, hogy van valamilyen agyi-keringési zavara a srácnak...


1. Kislány: a te tested a TE tested, nincs joga eldönteni, hogy tömöd-e hormonokkal vagy sem. Jó esetben kell előtte egy nagyon alapos orvosi kivizsgálás (vérvétel, vérnyomás mérés, stb.), és még az sincs kizárva, hogy nem is szedheted. Főleg, ha előfordult már trombózis a családodban, vagy a hormonháztartásod még nem stabil. Elvégre még csak kamasz vagy...



2. Mi az, hogy szűk neki az óvszer?!?!? Az az óvszer, amit más fel tud húzni a fejére?! Aztakiba.szottkur.vaéélet, hát mekkora fa.sza van ennek?!

Esetleg tanulja már meg felhúzni...

Ahhoz képest, hogy egy átlagos óvszert akkorára lehet kitágítani, mint egy ember feje, és szakadás nélkül fel lehet húzni egy 50 centis cukkinire, elég sokan gondolják úgy, hogy rájuk még ez is kicsi...

Lehet, hogy már nem szűz, meg egészen biztosan jobb lenne NEKI, ha te tömnéd magad bogyókkal, de nem tudja a gumit rendesen felhúzni.


3. A legfontosabb: az a kérdés, érdemes-e egyáltalán lefeküdnöd egy olyan fiúval, aki ennyire önző, és csak a saját kényelme érdekli, még a te egészséged árán is. Aki előadja, hogy "már nem szűz", mégis eléggé tapasztalatlan a legalapvetőbb dolgokban is (pl. kölcsönös örömszerzés, védekezés, óvszer felhúzása a gyakorlatban)

Ráadásul merevedése sincs... Bocs, de ebben a korban akkor is úgy kéne állnia, mint a fagyott kutya lába, már attól is, ha huzat van.

2012. szept. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Vegyen Durexet, tudomásom szerint az a normál méretű óvszerek közül a legnagyobb.

És mi az, hogy nincs merevedés? Például ha smaciztok, semmit nem tapasztalsz? Pettingelésnél tartotok már? Mert ha csak az előjátéknál nem jön össze, akkor lehet, hogy egyfajta megfelelési kényszer vagy nem tudja magát elengedni, ami eléggé gyakori probléma.

2012. szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát nekem ő első barátom,már barátnők is kérdezték,hogy fogtad neki? Mondom nem,ott még nem tartok.. még nem,2 hete járunk. :DDD
2012. szept. 2. 10:18
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg eléggé furcsa, hogy 2 hét után ilyenekre kér... De csak érzed amúgy, ha csókolóztok, van-e valami ott "alul"? Mondjuk ha semmit nem érzel, ott tényleg akadnak problémák.
2012. szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!