Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van így?

Figyelt kérdés

Mióta volt egy szerelmi baklövésem, azóta nehezen adom önmagam. Ez már több éve, és úgy érzem ezen túl vagyok, de ennek ellenére, még facebookon se merek kiírni semmit üzenőfalra, mert az az érzés van bennem, hogy "lehet az is sok emberből rossz érzést vált ki".


Suliban is inkább meghúzom magam, mitn hogy kimondjam amit akarok, meg inkább magamban tartom amit nemkéne.


Ez mással is van így? vagy ez mi a szar egyáltalán?


2012. szept. 2. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sikerült rendesen kiheverned. Nekem is volt hasonló, de azért könnyebben viseltem. Egy kicsit ki kell néha kapcsolni azokat a hangokat, amik azt mondják, hogy másokból rossz érzést válthat ki ez vagy az a tetted. Engedd el magad, és ne akarj másoknak megfelelni, néha zavarhatod is őket nyugodtan, ne görcsölj azon, hogy mit gondolnak rólad. Úgyis lesz egy-két valaki, akik bármit teszel, rosszat gondolnak, mondanak...
2012. szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy év bőven elég valakire, hogy megváltozzon, most szerintem veled is ez történt. Ezen lehet változtatni, én is ezt csinálom, az ember ki tud bújni a bőréből. Az hogy mi történt nem tartozik rám, de elmondanád?
2012. szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Röviden annyi, hogy régebben körülvett mindenki. Aztán megismertem valakit, majd elkezdtem rá, és ő is rám összpontosítani. Szándékosan mindenkit rajta kivül "lekoptattam" nehogy véletlen féltékeny legyen, vagy azt higgye mással flörtölök. Elhitette velem hogy szeret meg minden, mikor közeledtem hozzá, mindig távolságtartó volt, viszont ha nem, akkor mindig elvárta hogy közeledjek... majd új környezetbe kerültünk ahol megismert valaki mást, akivel még nemigen szimpatizált, de rávezették hogy ő jobb mint én, én meg passzolva lettem. És átváltott felém bunkó stílusba.


Vagyis eldobtam magamtól miatta mindent.

2012. szept. 2. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Na hát akkor ennyi. Ez most így nem alakult a legjobban, aztán most így hogy mindenkivel direkt felbontottad a kapcsolatot, kiestél a "pixisből" aztán most nem tudsz visszamenni. Meg nem tűnik olyan természetesnek a dolog, hogy csak nagy önfeledten kiírod x dolgot.


Szóval röviden most téged eléggé megrázott ez a dolog, úgyhogy hááát, majd csak kihevered.

2012. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!