Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha még mindig bele vagyok zúgva egy lányba, aki visszautasított, és ezért más lányokra nem tudok nézni "úgy"?

Figyelt kérdés

Megnézek más lányokat, szépnek szépek gondolom őket, de nem tudnék beléjük szerelmes lenni.


Úgy érzem körülbelül, hogy egy olyan 3 évnek biztos el kell telnie, hogy túl tudjak lépni ezen a visszautasításon.


Olyan ez, mint valami rossz átok, amit azért kaptam, mert valami rosszat csináltam.


20/F


2012. szept. 2. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is, csak már lassan 3 éve tart, fogalmam sincs hogyan kell ezen túllépni, pedig próbáltam. A különbség annyi, hogy a lány talált valakit, aki szerintem nem teszi boldoggá, de a szerelem vak. Nálad is ez lehet a gond. Elég fura érzés, de talán meg kellene ismerkedned más lányokkal, akikbe talán mjad beleszeretsz, és elfeledtetik veled az eredeti lányt. 18/F
2012. szept. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de évekig nem tudtam kiheverni egy elutasítást, szóval hasonló cipőben jártam veled. Nekem segített, hogy elkerültem a fickót, minden kontaktust megszakítottam vele, és adtam esélyt másoknak. Egy idő után nem kerestem őt másban, és most egy négy éves kapcsolatban vagyok egy nála sokkal rendesebb fiúval. Szóval szerintem csak idő kérdése. Persze, azért nem fog 3 évig tartani. :)
2012. szept. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is megszakítottam vele minden kapcsolatot (pláne, hogy egy utóbbi e-mailemre, ahol már csak így haverként beszélgettünk, hónapok óta rá se válaszolt).


A gond csak az, hogy egy suliba járok vele. Ha jön a hétfő, akkor nem a tanulás miatt fogom rosszul érezni magam, az biztos.

2012. szept. 2. 10:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez kemény dió... Nem könnyű dolog, de igyekezz nem foglalkozni vele, ha ott van. Persze, akkor is, ha nincs ott, dehát az talán egy fokkal könnyebb.
2012. szept. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És tényleg adj esélyt egy kedves, okos lánynak, akiben nem próbálod meg őt látni. Szerintem segítene az is.
2012. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hányszor próbálkoztál a lánynál? Tényleg esélytelen a dolog?

És igen, ismerkedj más lányokkal. Ha nem megy a akpcsolat, ne erőltesd magadra, de ismerkedni haverkodni lehet.

2012. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok. Viszont mi sokat találkozgatunk azóta is, ami csak ront a helyzeten. Pedig jobb lenne véget vetni a dolognak, de egyszerűen nem tudom magam rávenni, túlságosan beleszerettem. :(
2012. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!