Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk fontos nektek, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk fontos nektek, hogy egy lánnyal sok mindenről el tudjatok beszélgetni, vagy nem annyira lényeges szempont? 20L

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze tudjunk miről beszélni.ne csak 1-2 téma legyen.mert az nem jó.mindig arról beszélgetni...
2012. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A.Romanov ***** válasza:

Nekem fontos, de nem várom hogy az atomfizikáról társalogjon velem.

20F

2012. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hole Hunter ***** válasza:
Attól függ, mit akarunk a lánytól...egy házasságban már nem elég csak jól kinézni...
2012. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lényeges, mert így több mindent tudhatunk meg róla. Legalábbis én így gondolom. :)
2012. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem ,ha tartalmasan tudom eltölteni az időt a csajommal(amikor van,most nincs),és szeretem,ha sokmindenről tudunk beszélgetni,és nem monológot mondok neki...
2012. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Számomra igen. Elég fontos, hogy sok mindenről tudjak vele beszélni.
2012. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem most már nagyon fontos mert egy lánnyal pont ez miatt nem jött össze mert egyszerűen mikor találkoztunk nem tudott megszólalni lehet a zavartságtól de előtte meg facebookon tök jól elbeszélgettünk stb :)) de mikor jött a találka meghalt a beszélgetés nagy része közöttünk hiába próbálkoztam :S 15/F
2012. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
persze h fontos. ha nincs agya akkor akár felfújható baba is lehetne ennyi erővel nem de?
2012. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, de szerencsére én tudom is tartani a témát. Persze vannak olyan kapcsolatok, ahol csak a szex számít, de az nem is szerelmi kapcsolat.
2012. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Attól függ. Komoly kapcsolatra célszerű értelmes lányt választani. A csak a farkamnak kell, akkor teljesen mindegy.
2012. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!