Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg rá kellene vennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rá kellene vennem magam, hogy eljárjak szórakozni?

Figyelt kérdés

Több embertől azt kapom, hogy járj el szórakozni, mert így mindig egyedül maradsz.

(Oké persze, ki ne szeretne megismerkedni valakivel és azt érezni, hogy tartozol valakihez és mikor rád néz, akkor érzed, hogy fontos vagy neki. )

De én az a nyugodt, otthonülős típus vagyok. Ez lenne akkora baj?


2012. szept. 2. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk attól is függ hány éves vagy???

Külünben szerintem egyáltalán nem baj,ne azért menj szórakozni mert mások szeretnék,csináld azt amit te szeretnél!!!

2012. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
22 vagyok
2012. szept. 2. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:
A világ ma úgy működik, hogy az otthon ülős, befelé fordulós ember nem számít jó fejnek. Kitárulkozás van, és önmegvalósítás és önmarketing van éjjel nappal, fb-n mindenhol.
2012. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy ideig én is így gondolkodtam. Vedd rá magad 1szer, hogy elmenj a haverokkal bulizni vagy valamerre. Rá fogsz jönni, hogy nem is olyan rossz ;) ha nem jön be, akkor nem lehet segíteni :( adj esélyt magadnak
2012. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!